Portál pre mamičky a ich detičky
- diana.hoppejova

100 rokov svadobných šiat v 3 minútach – Pozrite, ako sa menili nevesty od roku 1915

subpage-img

Svadba patrí na vrchol pyramídy životných udalostí u každej ženy. Je to deň, kedy sa každá z nás cíti ako princezná po boku svojho princa. Jednou z neoddeliteľných súčastí dokonalej nevesty sú, samozrejme, šaty. Strih, materiál, dĺžka.. všetky tieto veci musia spolu vytvárať dokonalú súhru, ktorá bude vyhovovať práve vám a vašim požiadavkám. Avšak aj tu platia určité trendy, ktoré sa z roka na rok menia.

A ako vyzerali nevesty v roku 1915? Pozrite v priloženom videu. Strih, materiál či dokonca aj dĺžka šiat sú jednými z najzreteľnejších zmien. Upriamte však pozornosť aj na vizáž, účes či topánky.

Kým v roku 1925 sa na vizáž, okrem pier, pozornosť neupriamovala, roku 1965 tomu už bolo inak. Výrazné pery a líčenie v spojení s dievčenským strihom šiat pôsobili krásne a nežne.

Rok 1975 priniesol nový štýl v podobe hippies, čo sa podpísalo aj na vizáži a doplnkoch. Jednoduché, nude líčenie v spojení s jednoduchým strihom šiat a kvetinovou čelenkou pôsobili naozaj uvoľnene a prirodzene krásne.

Čo vy? Aké šaty sa vám páčili najviac? V ktorom roku by ste chceli byť nevestou?

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Roztomilá ako bábika. Pôjde dcérka v modelingových šľapajách svojej matky?

Žena náhodne odfotila krásny moment medzi otcom a dcérkou hodinu pred požiarom katedrály Notre Dame. Rozhodla sa dvojicu nájsť

Žena priviedla ku chudnutiu celú svoju rodinu: Spoločne zhodili až 220 kilogramov

Video, ktoré vám pohladí dušu: Bábätko zhypnotizované spevom svojej mamičky

Prvorodení majú vyššie IQ a jedináčikovia sklon k egoizmu. Ovplyvňuje poradie pri narodení a počet súrodencov našu povahu?