Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

4 znaky toho, že sa nachádzate v toxickom vzťahu, z ktorého by ste mali ihneď utiecť

subpage-img

Náš život je sériou stretávania ľudí, s ktorými sa poznávame a rozchádzame stále a stále dookola. Niektorí ľudia nás uspokojujú. Iní sa môžu stať problémom. Je životne dôležité pochopiť, s akým druhom ľudí by ste mali radšej tráviť svoj čas. Tu sú situácie, ktorým by ste sa mali určite vyhnúť!

1. Ľudia na vás žiarlia a sú k vašej osobe kritickí

Nonstop kritika! Takí ľudia nepočúvajú nikoho iného, ​​len seba samého. Kritika je ich základný inštinkt, a preto kritizujú to, čo hovoríte alebo robíte.

Žiarlivosť aj pri tých najmenších úspechoch! Títo ľudia nikdy nebudú šťastní z vášho úspechu, pretože si myslia, že sú jediní, ktorí si zaslúžia byť rešpektovaní a chválení. Sú tak neistí, že sa chovajú ako nepriatelia.

2. Ľudia berú všetko, čo robíte, za samozrejmosť

Takí ľudia berú všetko za samozrejmé a nie je nič, čo považujú za mimoriadne. Uvarili ste večeru na dovolenku nie preto, že ste chceli, aby vaša spriaznená duša bola šťastná, ale preto, že ste to museli. Aj napriek takej zjavnej ľahostajnosti sa mnohí ľudia rozhodujú, že si to nevšimnú. Postavte seba samého na prvé miesto - je tu množstvo vďačných a slušných ľudí.

3. Ľudia sa stávajú parazitmi

Títo ľudia sa vôbec nezaujímajú o vaše pocity a potreby. Dostávajú všetko len vďaka vám, ale stále si myslia, že nikto si nezaslúži nič viac ako práve oni. Život s takými ľuďmi je výzvou. Ovplyvňujú nielen vašu náladu a finančnú situáciu, ale aj váš profesionálny rast.

4. Ľudia vami manipulujú

Malé láskavosti nie sú veľké. Avšak, ak máte pocit, že ste v kruhu škrečka bez rozumného dôvodu, je vami manipulované. Títo ľudia vám nedajú nič iné ako bolesť hlavy. Milujú to, keď sa ich sny stanú skutočnosťou a kedy sú dosiahnuté ich ciele. Nikdy nič nedávajú, iba berú. Ak prestanete padať do ich pasce, začnú s najväčšou pravdepodobnosťou hľadať na manipuláciu novú bábku.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

44 ročný muž má 78 detí s rôznymi ženami. Čoskoro bude otcom ďalších 13

Kúpil svojmu synovi obľúbenú hračku. Chlapec bol kúsok od tragédie! Otec teraz varuje všetkých rodičov

Rozchádzate sa s partnerom? Týmito nepríjemnými prejavmi vaše telo reaguje na rozchod

Tínedžerka porodila v 14 rokoch. Testy odhalili zvrhlú pravdu o jej dieťati

Doteraz najväčšie štúdie o mamografii zistili, že sú úplne zbytočné a navyše nebezpečné