Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

68 ročný muž opustil svoju 60 ročnú manželku po tom, čo mu porodila dieťa. Neuveríte, ako to odôvodnil

subpage-img

Atif Liadzhi a Serif Nokie sa pokúšali mať dieťa dvadsať rokov, ale ich pokusy boli márne, a preto neboli schopní spoznať svoje rodičovské šťastie. Po nejakej dobe už Serif stratil nádej a nejako rezignoval na skutočnosť, že jeho rodina bude pokračovať. Jeho manželka však pokračovala v liečbe neplodnosti a nestrácala nádej. Úsilie Atif viedlo k jej otehotneniu vo veku 60 rokov.

Budúca matka bola v nebi, vždy snívala o tom, že sa stane matkou. Jej manžel jej nadšenie nezdieľal. Keď sa narodila malá Alina, Serif opustil svoju ženu a malú dcéru. "Dostala, čo chcela. Teraz je šťastná, "povedal Serif. Vysvetlil, že má slabé srdce a že má cukrovku. Neustály krik dieťaťa mu bráni normálne spať, čo môže výrazne zhoršiť jeho zdravie. Pokiaľ ide o Atif, vzhľadom k jej veku nemožno ani jej zdravie nazvať dokonalým. Navyše jej finančná situácia je veľmi zlá. Je však odhodlaná dať svojej dlho očakávanéej dcére všetko, čo potrebuje, a dúfa že jej ľudia pomôžu.

Serif nesúhlasil s tým, aby dieťaťu dala jeho priezvisko. Okrem toho vytrvalo odmieta akýkoľvek vzťah so svojou rodinou. Muž nechce, aby jeho meno bolo nejako spojené s Atif a novorodencom. Tento postoj bývalého manžela Atif nezlomil, pretože teraz má niekoho, koho by silne milovala a starala sa o neho. Preto musí byť silná a nesmie sa vzdávať. Žena nielen otehotnela, ale porodila úplne zdravé dievča. "Vedela som, že je to pre mňa obrovské riziko. Ale celý život som chcela mať dieťa a teraz sa mi splnil sen. "

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Takto vám cola cola zničí telo 60 minút po konzumácii

Tiana opustila po nehode manželka. O ochrnutého ocka sa stará 6-ročné dievčatko

Matka sa po rozvode zrútila. Deti ju v tom ale nenechali

Na štítnu žľazu najlepšie olej. Ktorý je tým pravým?

Kvôli tejto fotografii zažila matka na sociálnych sieťach vlnu nenávisti. Čo urobila?