Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Ak vás trápia strie po pôrode, máme pre vás dobrý trik

subpage-img

Priebeh tehotenstva býva pre ženu často naozaj stresujúci a keď už je konečne po všetkom, zanechá na ženskom tele mnoho „pamiatok“. Tehotenstvo má na ženské telo niekoľko závažných vplyvov a jedným z nich je naťahovanie kože kvôli brušku, ktoré sa v tehotenstve neustále zväčšuje.

Po dokončení tehotenstva zostane na tele takmer každej ženy jedna nechcená ozdoba a to sú práve už spomínané strie. Tie ženy z celého srdca nenávidia a najradšej by sa ich čo najrýchlejšie zbavili.

Lenže ako každá žena veľmi dobre vie, zbaviť sa strií nie je vôbec jednoduché, alebo aspoň nebolo, donedávna. Jedna zo žien totiž prišla na naozaj zaujímavý trik, s ktorým sa okamžite musela podeliť.

Tak ako u väčšiny žien, aj u mladej mamičky Chantelle Clarke z Kanady sa po pôrode objavili obrovské strie. Rovnako ako mnoho mamičiek, aj ona tento problém riešila najrôznejšími krémami, ktoré však vôbec nepomáhali.

Po dlhom trápení a neustálom premýšľaní o tom, ako sa strií zbaviť, sa konečne Chantelle dočkala, keď omylom zistila, ako na to. „Dojčila som a mlieko mi stekalo dole po bruchu. Neviem prečo, ale z nejakého dôvodu som si mlieko začala na strie natierať a vždy som ho tam nechala zaschnúť”.Chantelle na to išla múdro a natierala si iba ľavú stranu brucha, aby mohla pozorovať prípadné účinky mlieka. Po niekoľkých týždňoch bol  vidieť obrovský rozdiel.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Matka 14 ročného chlapca varuje. Obyčajné svrbenie rúk sa ukázalo ako príznak rakoviny

Pilot žiadal návrat na letisko po tom, ako jedna z cestujúcich zistila, že jej dieťa ostalo v termináli

Najväčšia chyba, ktorú ráno robia ľudia pri pití vody s citrónovou šťavou

Chlapi alebo chlapci? Top zábery, ktoré dokazujú, že muži nikdy nevyrastú

Reakcia na narodenie nového člena kráľovskej rodiny: Zlaté korunky pre všetky bábätká