Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Ako spoznáte, že vám partner klame? Spoznáte to podľa týchto znakov

subpage-img

Klamať sa síce nemá, ale občas zaklame každý z nás. Klamstvo môže byť veľmi jednoduché, prísť naň už býva ťažšie. Ako spoznať na človeku, ktorý nám oznamuje určité informácie, že nám klame? Jednoducho. Dnes sa spoločne pozrieme na 6 vecí, vďaka ktorým jednoducho spoznáte, či vám človek klame.

Dôrazná gestikulácia

Keď s vami človek hovorí, všímajte si hlavne jeho gestikuláciu. Pokiaľ je dôrazná, až dokonca prehnaná, je veľmi pravdepodobné, že vám človek klame. Klamár sa vždy snaží svoju "pravdu" nejako podčiarknuť a občas si pomáha práve gestikuláciou, s ktorou to naozaj preháňajú.

Gestá hovoria niečo iné ako telo

Zostaneme ešte chvíľu u gestách. Človek môže gestikulovať ako sa mu zapáči, ale pravdu povie vždy jeho telo. Sledujte človeka, jeho gestikuláciu a jeho reč tela. Človek síce môže hovoriť áno, ale prezradí ho jeho hlava, ktorá sa jemne pokyvuje na znak nesúhlasu.

Schované dlane

Človek, ktorý pred vami schováva svoje dlane, pred vami niečo skrýva a nie je plne otvorený. Klamár si dáva väčšinou svoje ruky za chrbát alebo do vreciek. Robí to z dôvodu, že si za svojou „pravdou“ nedokáže stáť, alebo pred vami niečo skrýva.

Privreté oči

Znie to možno trochu zvláštne, ale často to vyzerá, ako keby pred pravdou klamári privierali oči. Je to podobné, ako keď ste sa ako deti pri klamaní pozerali do zeme. Klamári pri klamaní privierajú oči.

Neúprimný úsmev

Klamári sa paradoxne usmievajú najviac, ale ich úsmev nie je úprimný, je umelý. Pokiaľ sa človek oznamujúci vám určitú informáciu násilím usmieva, chce pôsobiť dôveryhodne, ale veľmi mu to nejde. Z akého asi dôvodu?

Zovreté pery

Jednoznačný dôkaz toho, že človek klame. Stačí, keď klamárovi položíte nevinnú otázku a sledujte, ako bude reagovať. Či svoje pery zovrie alebo nie. Ak pred alebo po svojej odpovedi zovrie svoje pery, pravdepodobne klame.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Uvažujete nad tým, aké skvelé by bolo byť princeznou? Toto by ste si v tehotenstve dovoliť nemohli!

Nádej pre malú bojovníčku: Po mesiacoch drastickej liečby dievčatko porazilo rakovinu v jej 4. štádiu

Ženy každého veku čítajte: toto nám hovorí naša menštruácia o našom zdraví

Je dosť možné, že ste prekonali COVID-19. 5 príznakov, ktoré to naznačujú

Povzbudzujúce slová od mamičky pre kamarátku, ktorá sa bojí materstva, by mala byť vzorom pre všetky ženy!