Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Ako správne kombinovať elegantné a športové oblečenie?

subpage-img

Inšpirácie na outfit nenájdeme len v obľúbených dámskych časopisoch, či internetových magazínoch zameraných na módu, ale aj priamo na web stránke jednotlivých e-shopov. Mnohé ženy sa ale inšpirujú známymi osobnosťami, či blogerkami, ktoré neustále pridávajú na sociálne siete nové zaujímavé tipy na outfity. Ak ale nemáte módu v malíčku, no napriek tomu chcete vyzerať dobre, ako správne kombinovať elegantné a športové oblečenie? 

Ženy

Nové módne trendy nás nabádajú, aby sme kombinovali elegantné so športovým. Mnohé ženy obľubujú kombináciu elegantných blúzok, džínsov a štýlových čižiem. K takémuto sulfitu neváhajú kombinovať výrazné, priam pútavé trendy kabelky, napríklad kabelky Moschino. Kabelka Moschino je výrazná, pútavá a zaujme všetky ženy, či už tie, ktoré preferujú eleganciu, alebo tie, ktoré milujú ležérny a športový štýl obliekania. Výhodou je, že sa vám hodí aj k dámskym sakám a nohaviciam a hodí sa vám aj k džínsom a bavlneným topom.

Dámam odporúčame aj kombináciu značkových tričiek, elegantných sák a slim fit džínsov. Zo značkových tričiek odporúčame vyberať príjemné bavlnené tričká, ktoré sú na dotyk príjemné, nekúšu a materiál sa pri častom praní nezráža. 

Kvalitné tričká pod saká a k džínsom nájdete v ponuke tričiek Guess. Tričko Guess môžete napríklad skombinovať s károvaným sakom a so svetlými obtiahnutými džínsami. K tomuto outfitu môžete obúvať buď tenisky na platforme, alebo členkové čižmy.

Muži

Ako správne kombinovať pánske elegantné oblečenie a pánske športové oblečenie? Páni to nemajú až také zložité. V lete im odporúčame kombináciu krátkych športových nohavíc s elegantnými značkovými tričkami. K týmto nohaviciam si môžu dávať aj elegantné polokošele. Odporúčame pozrieť značku Guess Marciano, kde nájdete pekné pánske košele s dlhým rukávom, tričká s dlhým a krátkym rukávom, ale aj elegantné pánske bundy. Klasickou je kombinácia elegantných pánskych košieľ s džínsami.

(ukulele/PR)

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Milovaný i nenávidený: Cesnak dokáže robiť s vašim telom divy, stačí ho jesť každý deň

Skvelé drinky na grilovačku. Vyskúšajte pár našich rád!

Zlozvyky u detí

Ako predísť katastrofe v kuchyni: Tieto veci do mikrovlnky radšej nikdy nedávajte

Prvý deň v škôlke- stres či zábava?