Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Batoľa vypadlo z okna na 6. poschodí, pristálo na zaparkovanom aute a… zázračne prežilo

subpage-img

Pri chlapčekovi stáli všetci svätí! O neuveriteľnom šťastí v nešťastí môžu hovoriť rodičia iba 20-mesačného bábätka, ktoré sa doslova druhýkrát narodilo. Po tom, ako vypadlo z apartmánu na 6. poschodí, sa totiž všetci obávali najhoršieho.

Nehoda, ktorá mohla skončiť veľkou tragédiou, sa stala v Seattli. Podľa dostupných informácií sa v osudný moment chlapček sám hral v spálni, zatiaľ čo jeho matka a ďalší dvaja súrodenci boli vo vedľajšej miestnosti. V nepozorovanom okamihu sa dieťa malo oprieť o okraj otvoreného okna, pretlačiť sieťku a vypadnúť z výšky približne 18 metrov.

Chlapček pristál vozidle značky Mazda Sedan, zaparkovanom pod domom. Práve to malo podľa vyšetrovateľov stlmiť pád a zachrániť bábätku život. Majiteľ auta ostal z celej situácie totálne šokovaný. “To je veľké sústo,” povedal Edward Lu. “Nemohol som tomu uveriť,” dodal na margo informácie, že chlapča prežilo.

Ako uvádza portál eu.usatoday.com, dieťa bolo pri vedomí a plakalo, keď na miesto dorazili záchranné zložky. Chlapček bol prevezený do nemocnice vo vážnom, no stabilizovanom stave. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie zomrie kvôli pádom približne 424 000 ľudí ročne.

Ilustračné foto: Pixabay

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Mamička rekordmanka: Šesť detí porodila za menej ako 10 minút

Zázračné bábätko: Dievčatko sa narodilo 9.11. o 9:11 hod. s hmotnosťou 9,11 libier

Geniálny foto nápad mamičky: Prvý rok svojho dieťatka zdokumentovala pomocou pizze

Pilot žiadal návrat na letisko po tom, ako jedna z cestujúcich zistila, že jej dieťa ostalo v termináli

Najidentickejšie dvojičky sveta šokujú: Túžia po potomstve s rovnakým mužom