Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Batoľa vypadlo z okna na 6. poschodí, pristálo na zaparkovanom aute a… zázračne prežilo

subpage-img

Pri chlapčekovi stáli všetci svätí! O neuveriteľnom šťastí v nešťastí môžu hovoriť rodičia iba 20-mesačného bábätka, ktoré sa doslova druhýkrát narodilo. Po tom, ako vypadlo z apartmánu na 6. poschodí, sa totiž všetci obávali najhoršieho.

Nehoda, ktorá mohla skončiť veľkou tragédiou, sa stala v Seattli. Podľa dostupných informácií sa v osudný moment chlapček sám hral v spálni, zatiaľ čo jeho matka a ďalší dvaja súrodenci boli vo vedľajšej miestnosti. V nepozorovanom okamihu sa dieťa malo oprieť o okraj otvoreného okna, pretlačiť sieťku a vypadnúť z výšky približne 18 metrov.

Chlapček pristál vozidle značky Mazda Sedan, zaparkovanom pod domom. Práve to malo podľa vyšetrovateľov stlmiť pád a zachrániť bábätku život. Majiteľ auta ostal z celej situácie totálne šokovaný. “To je veľké sústo,” povedal Edward Lu. “Nemohol som tomu uveriť,” dodal na margo informácie, že chlapča prežilo.

Ako uvádza portál eu.usatoday.com, dieťa bolo pri vedomí a plakalo, keď na miesto dorazili záchranné zložky. Chlapček bol prevezený do nemocnice vo vážnom, no stabilizovanom stave. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie zomrie kvôli pádom približne 424 000 ľudí ročne.

Ilustračné foto: Pixabay

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Obrazy 12-ročného umelca sú ako živé. Takto malý Da Vinci nakreslil francúzskeho prezidenta

Lekár, akého len tak nenájdete: Tancujúci neurochirurg je miláčikom detských pacientov

Obľubujete diétne nápoje? Majte sa na pozore, môžete si privodiť vážne zdravotné ťažkosti

Vynaliezavá mamička mala po krk upratovania po deťoch: To, ako vybabrala s malými neporiadnikmi, sa stalo hitom medzi rodičmi

Stanicu metra rozozvučal nádherný operný spev. Anjelský hlas patril bezdomovkyni