Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Bláznivý hit týchto Vianoc: Nemáte priestor na stromček? Ozdobte bradu svojho partnera

subpage-img

Blikajúci módny doplnok. Najkrajšie sviatky roku sa blížia závratným tempom a s nimi aj čas vytiahnuť opäť vianočnú výzdobu. Tento rok ju mnohé dámy obohatia o novinku - svetielka, ktoré rozžiaria bradu ich drahého. 

Na trhu sa objavil nový veselý výrobok, ktorý okamžite zaujal pozornosť verejnosti. Britská spoločnosť Firebox predstavila vianočnú dekoráciu, ktorá slúži na ozdobenie mužských fúzov a brady. Výrobok odprezentovala ako skvelú alternatívu pre tých, ktorí v domácnosti nemajú dostatok priestoru na tradičný stromček.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dan (@the_beard_show) on

Menia farbu a blikajú

Miniatúrne svetielka sú navrhnuté podobne ako ich väčšia obdoba určená na skrášlenie symbolu Vianoc. Rozdiel možno badať v tom, že sú dizajnované tak, aby perfektne hrali s rozmermi ľudskej tváre. Každé svetlo pritom mení farbu a bliká. Sú napájané z batérie, ktorá je dostatočne malá na to, aby ju jej nositeľ hravo ukryl.

Pri používaní originálnej ozdoby by jej majitelia nemali zabúdať na dodržiavanie zásad bezpečnosti. Spoločnosť Firebox napríklad vydala varovanie o nevhodnosti nosenia svetiel na mokrých fúzoch a v upršanom počasí.

Cena netradičnej vianočnej dekorácie bola stanovená na 10,99 libier. Pre obrovský záujem však predajca oznámil, že v tejto sezóne sú svetielka zúfalo vypredané.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Matka baví ilustráciami o rodine celý svet. Má doma malých nezbedníkov

Vianočné prešľapy, ktoré vás rozosmejú

Nafilmovaní v nelichotivej situácii: Otec ťahal dcéru letiskovou halou po zemi

Milá grafika o tom, ako vnímame rodičov. Obdiv strieda zlosť, no napokon ich aj tak milujeme

Video, ktoré láme srdcia: Iba 5-ročné dievčatko vodí každý deň svojho slepého otca do roboty