Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Cieľavedomý chlapček trénuje svojho psa, aby sa raz spolu mohli stať policajtmi

subpage-img

Tvrdo pracuje na svojich cieľoch. Snom malého Olivera je, že jedného dňa vstúpi do policajného zboru a bude pomáhať slabším. Chlapča už teraz vie, že bude potrebovať parťáka, ktorý mu bude kryť chrbát. Rozhodol sa preto vytrénovať na tieto účely svojho psíka.

Chlapček má v predstave o svojej budúcnosti jasno. Vidí sa v úlohe muža zákona a prípravy na svoju kariéru berie skutočne vážne. Do tréningu zapája aj štvornohú Ruby, svoju najlepšiu kamarátku, ktorú starostlivo cvičí na pozíciu svojej pravej ruky.  

Nerozlučná dvojica spoločne hliadkuje v susedstve ich domova a pomáha, kde sa dá. Ľuďí v okolí tešia robením dobrých skutkov. Do miestneho sanatória napríklad nosia kvietky, čím dokážu vyčariť úsmev na nejednej tvári.

Video si môžete pozrieť na:

https://www.facebook.com/YahooNow/videos/258247008382043/

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Žena v lietadle nedokázala upokojiť svoje deti a všetci cestujúci zúrili. Situáciu zachránila iná matka a jej reakciu teraz zdieľa tisíce ľudí!

Zázračné bábätko: Dievčatko sa narodilo 9.11. o 9:11 hod. s hmotnosťou 9,11 libier

Ricínový olej je liek na 25 chorôb. Alergia mizne akoby zázrakom

Syndróm socialistických žien: neustále upratovanie domácnosti, vyváranie rodine, starosť o deti či každodenné vypravenie manžela do práce ... Vidíte sa v tom? Potom by ste mali určite čítať ďalej

Mýlili sme sa. Sú pre mozog škodlivejšie ako cukor