Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Citrón, korenie a soľ je účinnejšia liečba ako bežné lieky. Dokáže vás zbaviť týchto 9 problémov

subpage-img

Počas tohto ročného obdobia má mnoho ľudí problémy s infekciami dýchacích ciest alebo chrípkou. Často na ne užívame antibiotiká, avšak existujú aj iné spôsoby, ako sa ich zbaviť ...

Mnohí z nás si to neuvedomujú, ale niektoré prírodné látky sú dokonca účinnejšie a efektívnejšie ako farmaceutické liečivá na predpis.

Žlčové kamene

Žlčové kamene sa tvoria v dôsledku tráviacich tekutín, ktoré sa hromadia v žlčníku. To spôsobuje bolesť a ovplyvňuje trávenie. Odstránenie žlčových kameňov obvykle vyžaduje operáciu. Ale máme riešenie vášho problému. Môžete odstrániť kamene spotrebovaním zmesi troch častí olivového oleja, jednej časti citróna a jednej časti korenia.

Chrípka a bežná zimnica

Pridajte šťavu z polovice citróna do šálky vriacej vody, aby ste uľahčili prechodu bežné zimnica. Strčte buničinu a odlupovať vo vode. Prudko po dobu 10 minút odstráňte celulózu a kôru, používajte med ako organické sladidlo a pite svoj elixír.

Nevoľnosť

Pridajte lyžicu citrónovej šťavy a čajovú lyžičku korenia do pohára teplej vody, aby ste uvoľnili nevoľnosť. Zložky v čiernej paprike upokojujú žalúdok a citrónová vôňa znižuje nevoľnosť.

Astmatické záchvaty

Do vriacej vody pridajte 2 strúčiky, 10 korenie zŕn a 15 listov bazalky. Teplotu zohrejte na nízku teplotu a 15 minút. Naplňte kvapalinu a preneste ju do sklenenej nádoby s vekom. Oslaďte s medom a používajte ho každý deň na uvoľnenie vašej astmy.

Bolesť v krku

Pridajte lyžicu čerstvej citrónovej šťavy, pol čajovej lyžičky korenia a čajovú lyžičku soli do pohára teplej vody. Gargle riešenia na upokojenie bolesti krku a prevenciu / liečbu kašľa.

Bolenie zubov

Spojte polovicu čajovej lyžičky mletého čierneho korenia a klinčeky. Naneste ho na bolestivý zub a bolesť zmizne počas niekoľkých minút.

Strata váhy

Spojte dve polievkové lyžice citrónovej šťavy, štvrť lyžice mletého korenia a jednu lyžičku organického medu v pohári teplej vody. Polyfenoly v citrónu zabraňujú prírastku hmotnosti, zvyšujú metabolizmus a udržujú váš inzulín pod kontrolou.

Upchatý nos

Tento liek stimuluje kýchanie a uvoľnenie upchatého nosa. Jediné, čo musíte urobiť, je pracovať nejaký rasca, korenie, škorica a kardamóm v maltách a vôňu vôňu.

Krvácanie z nosa

Ponorte vatovou vatu do čerstvej citrónovej šťavy a vložte ju do nosovej dierky. Nakloňte hlavu dozadu, aby ste zabránili vniknutiu krvi do krku. To tiež zmierňuje nevoľnosť a zastavuje krvácanie za minútu.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Učiteľka tanca i života: 77-ročná baletka odovzdáva budúcim generáciám dôležité posolstvo

Tínedžerka s veľkým srdcom: Predčasniatkam na JIS-ke chodí hrávať na gitare

Moja žena je pre mňa dôležitejšia ako deti, tvrdí spisovateľ

Tehotenstvo Serene náramne pristane! Tenisová hviezda celá žiari

Úspešná operácia siamských dvojičiek: Sestričky sa od seba nepohnú ani po oddelení