Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

A čo tak letný tábor!?

subpage-img

Poznáte to ... máte doma dieťa, ktorému častokrát neviete ulahodiť. Nebaví ho už hranie sa s kamarátmi, často je doma a aj keď je pekné počasie, nevie sa zabaviť tak, ako vy za starých dobrých čias. Chcete pre neho vytvoriť aktivitu, ktorá by sa mu pozdávala, no neviete ako na to. Rozmýšľali ste však nad detskými tábormi od cestovnej kancelárie Slniečko?

V našej ponuke nájdete širokú škálu precízne volených výletov, trás či miest a táborov, ktoré ohromia každé dieťa! Stačí si prezrieť celú našu ponuku spolu s dieťaťom a ono samo vám povie, k čomu najviac inklinuje. Aj vďaka tomu môžete spoznať vaše dieťa, zistiť, po čom túži a zaistiť mu množstvo krásnych zážitkov a spomienok, na ktoré nikdy nezabudne!

Samozrejme, touto ponukou nechceme osloviť len samotných rodičov, ale aj školy, ktoré by svojim žiakom radi dopriali to, čo skutočne chcú, no zároveň s poznávacím a edukačným nádychom. Hľadali ste už všade možne, no nikde nevedeli nájsť výlety, ktoré by boli plné zábavy, no taktiež  aj užitočných informácií, ktoré by deti mohli v budúcnosti zužitkovať? Chcete, aby si dieťa odnieslo z tábora viac než len hranie s rovesníkmi? V tom prípade máme ponuku výletov a táborov cielených pre uspokojenie aj tej najnáročnejšej klientely!

Nehľadajte v tom háčik, ktorý neexistuje! Skutočnosť je naozaj taká prostá a jedinečná, ako aj na prvý pohľad vyzerá. Nielen naše referencie hovoria o vysokej kvalite jednotlivých zážitkov. Stačí sa spýtať tých najprísnejších kritikov - detí. Tie, ktoré už absolvovali aspoň jeden výlet, ktorý ponúka naša cestovná kancelária Slniečko, vedia, že spokojnosť a bezpečnosť detí je u nás na prvom mieste!

Ak aj vy chcete vašim deťom dopriať nezabudnuteľný zážitok, nečakajte na to, kým vás kopne múza. Navštívte nás v Trenčíne či kontaktujte telefonicky alebo e-mailom a nájdeme spoločnú cestu k širokému úsmevu vášho dieťaťa, ktorý je predsa najdôležitejší!

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Bojíte sa, že vás počas dovolenky vykradnú? Minimalizujte riziko!

Monika o raw foode a vegánstve: Rozhovor o nových druhoch stravovania

Kam s deťmi cez prázdniny - Demänovská dolina

Hry a rozprávky pre najmenších

Konzumácia alkoholu mladistvými klesla o 52 %