Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Dajte zime „stopku“ výberom tej správnej bundy, ktorá vás dokonale zahreje

subpage-img

S príchodom zimných mesiacov, keď teplota klesá stále viac a viac, prichádza aj čas na to správne zimné oblečenie. Pravdepodobne všetci máme radšej teplejšie obdobie, už len z dôvodu, že nemusíme mať na sebe toľko vrstiev oblečenia. Praktickým riešením v zime môže byť bunda, ktorá nás dokáže poriadne zahriať a nebudeme potrebovať pod ňou ďalšie príliš teplé kúsky odevu. Rozmýšľate nad tým, aká bunda dokáže takto príjemne hriať? Tak čítajte ďalej!

Kvalita z Francúzska

Francúzsko patrí medzi krajiny, ktoré vždy budú lákať množstvo turistov a návštevníkov svojimi pamiatkami, chutným vínom alebo lahodnými syrmi. A nielen nimi. Počuli ste už o módnej značke Napapijri? Práve v tejto krajine sa objavila prvá predajňa s logom značky a odvtedy sa rozšírila do celého sveta. 

V súčasnosti prémiová značka Napapijri disponuje bohatým sortimentom oblečenia pre mužov, ženy i deti. V prechodnom či zimnom období ponúkajú výrobcovia tejto značky štýlové a elegantné napapijri bundy, ktoré vás dokonale zahrejú aj v tých najtuhších mrazoch. Nielen zahrejú, ale aj svojím prevedením premenia svojho majiteľa či majiteľku v príťažlivú osobnosť. 

Dámy si určite prídu na svoje

Nenájdeme takú ženu, ktorá by nemala rada módu, veď už malé dievčatká a slečny sa rady zvŕtajú pred zrkadlom a rady sa parádia. A hlavne máme slabosť pre kvalitu, aj čo sa týka oblečenia. Kvalita, štýl, elegancia kráčajú ruka v ruke s dnešnými modernými ženami. A neváhame za ne zaplatiť aj vyššiu sumu, pretože vieme, že ide o investíciu na dlhší čas. 

Už na prvý pohľad nás zaujmú napapijri dámske bundy, ktoré si určite všetky zamilujeme. A každá majiteľka dámskej bundy tejto štýlovej značky si rozhodne potrpí na kvalitu, eleganciu a celkový look. Ak vsadíte na Napapijri, určite nebudete ľutovať. Práve naopak – dovolíme si povedať, že to bude láska na celý život.

(U/PR) Zdroj obrázku: Versta / Shutterstock.com

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Malé dvojčatá prichytené uprostred oduševnenej konverzácie. Žeby o chýbajúcej ponožke?

Čo robiť, keď sa Vaše dieťa bojí tmy

Zapekané jahodové palacinky a vynikajúce náplne do palaciniek

Domáca lekáreň: Zdravotné problémy odožente jedením týchto bežných potravín

Rodina v znamení leva a panny