Portál pre mamičky a ich detičky
- Katarína V.

Deň Matiek

subpage-img
Zajtra je ten deň D, deň veľmi výnimočný. Len jeden deň v tomto roku je určený na oslavu mamín, no vedzte, že mamičky by sme si mali ctiť a ľúbiť celý rok. Čo sa bude diať a ako osláviť zaujímavo tento deň, sme pre vás objavili práve my.

Pozvánky na podujatia

 

Bratislava

V bratislavskej mestskej časti Karlova Ves, sa 10. Mája v Karloveskom centre kultúry stretnú seniorky. O 13:30 tam vystúpi známy spevák Maroš Bango, ktorý im zaspieva na mamičkovskú počesť.

Zo Základnej umeleckej školy Sv. Cecílie, 12. Mája  o 17tej vystúpia v Karloveskom centre kultúry žiaci a pedagógovia s umeleckým programom.


V bratislavskej ZOO vás privíta moderátorka Lena Šoóšová, ktorá pokrstí novú dojčiacu zónu. Pripravený je aj zaujímavý tanečný program, umelecký kútik, gynekologická poradňa a okrem iného aj tombola. Program sa začína 8. mája o 13:00. 

Banská Bystrica

Zaujímavý program ponúka aj nákupné centrum Európa v Banskej Bystrici. Konať sa tam v nedeľu 8. Mája budú už v poradí siedme preteky lezúňov. Registrovať sa môžete na stránke http://www.pretekylezunov.sk/ .

Súťažiť môžu pretekári do veku 12 mesiacov a liezť budú po 5 metrovej dráhe. V súťaži sú skvelé ceny, ako pobyt v hoteli, plienky a rôzne iné skvelé produkty. Ak sa už nestihnete zúčastniť, nezúfajte. Tento projekt bude až do konca júna prebiehať v ďalších mestách.

Košice

V Košiciach na detskej historickej železnici sa tiež chystajú mamičkám a ich ratolestiam deň spríjemniť pekným programom. Odviezť sa môžete na konečnú stanicu Alpinka, kde sa budete môcť skrášliť. V programe je zahrnutý aj pojazdný kadernícky salón pre deti a líčenie pre maminky. Vlak odchádza 8. Mája z Čermeľa o 9:20.

Rakúsko

Na tento deň je pripravený program aj v neďalekom Rakúsku na zámku Schloss Hof. 8. Mája sa tam začne program o 14tej hodine. Čakajú na vás piknik v tráve alebo prechádzky po krásnych záhradách. Pripravená je aj jazda na koči s koňom alebo jazda na poníkoch či hudobný koncert v slávnostnej sále. Každá mamička dostane pri vstupe briošku a o zábavu nebude núdza. Pre detičky a mamičky je pripravená aj výroba rôznych pekných darčekov.

Foto: Pixabay.com

Autor: Katarína V.

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Naučte deti na nočník bez stresu. Rodičia zdieľajú svoje najlepšie triky, ako na to

Čo robiť, keď dieťa nechce jesť zeleninu a ovocie?

Krásne telo aj po pôrode. Ako sa starať o pokožku, aby strie nemali žiadnu šancu?

Správny výber autosedačky je veľmi dôležitý. Nezabudnite si ju otestovať!

Toto bábätko vás poteší svojím smiechom