Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Dievčatko dostalo obrovský balík od ocka. Miesto sušienok skrýval oveľa sladšie prekvapenie

subpage-img

Od radosti padla na zadok! Keď malá Maci dostala darček gigantických rozmerov, myslela si, že v jeho vnútri je množstvo sladkostí. Obsah balíčka od ocka, profesionálneho vojaka, však ukrýval niečo oveľa lepšie.

Byť vojakom je náročné. Statoční muži nielenže nasadzujú svoje životy v bojových líniách, ale často sú odlúčení od svojich najbližších na celé mesiace. To je aj prípad otca, ktorý musel dať na dlhší čas zbohom svojej drahej žene i malej dcérke Maci.

Rozkošná princeznička Maci si vždy bola s ockom veľmi blízka a keď ho povolali do služby, brala to ťažko. Milovaný tatino jej chýbal natoľko, že jednu zo svojich hračiek po ňom pomenovala a vždy s ňou zaspávala.

Jedného dňa Maci zavolala do obývačky jej mamička s tým, že na ňu čaká nejaké prekvapenie. Dievčatko, s hračkou ocka v náručí, nemohlo skryť svoje nadšenie z toho, že bude obdarované. Keď sa jej mama opýtala, o čo podľa nej ide, Maci s úsmevom odvetila, že určite dostane sušienky.

Matka nijak nespochybnila odhady dievčatka a iba prezradila, že balíček, ktorý jej príšiel od ocka, si nájde ho pred dverami. V okamihu, keď sa pred Maci objavila škatuľa, dvakrát taká veľká ako ona sama, očká sa jej rozžiarili radosťou.

Hoci bol balík svojimi rozmermi podozrivý už na prvý pohľad, pre Maci to bol aj naďalej obrovský darček, ukrývajúci sladké sušienky. O to väčší šok dievčatko zažilo, keď zrazu zo škatule vykukol najmilovanejší ocko. Malá slečna od šťastia zakričala a plná nadšenia padla na zadok.

Dojímavé stretnutie otca s dcérkou skončilo veľkou pusou a láskyplným objatím. Maci síce nezískala očakávané sušienky, no v balíčku si našla niečo oveľa lepšie.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nový kúsok z dielne návrhárov vyráža dych: Obliekli by ste si nohavičky z džínsoviny?

Pôrod, ktorý sa stal senzáciou: Supermama priviedla prirodzenou cestou na svet sedmorčatá

Odchod z práce po 35 rokoch: S obľúbeným poštárom sa prišlo rozlúčiť viac ako 300 susedov

Byť otcom je úžasné: Krásne fotky ukazujú silu puta medzi deťmi a ich tatinami

Aktívna babička pomáha iným udržiavať sa v kondícií: V 90-tke dáva hodiny vodného aerobiku