Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Dojímavý moment u lekára: Neznámy muž sa stal pre zúfalú mamičku hrdinom

subpage-img

Anjel s ľudskou tvárou. O tom, že dobré bytosti ešte nevymreli, svedčí prípad z čakárne u lekára v Alabame. Neznámy muž tu podal pomocnú ruku mamičke vo chvíli, keď to najviac potrebovala.

Keď Jade West prišla do čakárne aj so svojím malým synčekom, dostala do rúk formuláre na vyplnenie. So spiacim dieťaťom v náručí mala však značné problémy úlohu splniť. Jej boj s papiermi si všimol neznámy muž, ktorý neváhal a priskočil na pomoc.

Joe Hale je sám dedkom, a tak ponúkol mamičke v núdzi, že si zoberie chlapča na ruky, aby ju aspoň na chvíľu odľahčil. Prekvapená Jade s úsmevom súhlasila. Kým muž, ktorého videla prvýkrát v živote, kolísal jej syna ako vlastného vnúčika, žena mohla v pokoji vyplniť potrebné papiere.

Bez predsudkov

Svedkyňou scénky sa stala aj Natasha Wilson, ktorá sa o pekný zážitok podelila s celým svetom na sociálnych sieťach. Moment z čakárne je o to dojímavejší, že Joe, ako starší biely muž, ponúkol pomoc mladej mamičke tmavej farby pleti. V mnohých oblastiach Ameriky pritom ešte prevládajú predsudky.

“Moje srdce sa topilo! Rasizmus je stále v našej spoločnosti veľmi reálny, ale tento človek mi dáva nádej a sladkú spomienku, na ktorú nikdy nezabudnem! Ak ho poznáte, povedzte mu, aký úžasný človek to je!” odkázala  na sociálnej sieti Natasha, ktorá celú situáciu zdokumentovala.

Foto: Facebook/Natasha Crittenden Wilson

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Krásny prejav súrodeneckej lásky: Chlapček utekal zachraňovať sestru počas wrestlingoveho zápasu

Otec zostrojil pre syna darček snov: Malý Oscar brázdi ulice vo vlastnom minivane

Žena do 36 rokov porodila 44 detí. Po tom, čo ju ich otec opustil, vychováva svoje ratolesti ako slobodná mamička

Super trik pre nadšených vedátorov: Mydlová voda

Ženy odhalili svoje telá po pôrode, aby ukázali ich jedinečnú krásu a silu