Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Dovoľuje manželovi podvádzať. Robí to, aby zachránila ich manželstvo

subpage-img

Monica (37) otvorene priznáva, že manželovi dovoľuje podvádzať. Akokoľvek to môže znieť zvrátene, žena to robí z obavy o svoje manželstvo. Kvôli tomu, že tridsaťsedemročná žena trpí nízkym libidom, prehovorila manžela, aby začal spať s inými ženami. Pre 37-ročnú Švédku žijúcu v Spojených štátoch bola práca v nočnom klube začiatkom manželských problémov. Ale nie kvôli manželovej žiarlivosti.

Monika pracovala ako tanečnica. Muži ju hltali a ona sa musela usmievať a byť milá. To spôsobilo, že 37-ročná žena chodila domov z práce v depresii. Stratila aj chuť na sex. Nechcela, aby sa jej manžel dotýkal. Ukázalo sa, že jej práca bola pre jej vzťah veľkou výzvou. Styk s manželom mala iba raz za mesiac. Postupom času bol 40-ročný John stále viac znepokojený. Žena teda navrhla prekvapivý spôsob, ako tento problém vyriešiť.

Na začiatku sa dvojica rozhodla spestriť si erotický život a skúsiť milostný trojuholník. Ale postupom času sa veci zmenili. Monica dovolila svojmu manželovi mať sex s inými ženami. Hoci príbeh tridsaťsedemročnej ženy a jej manžela znie ako začiatok konca vzťahu, Monica hovorí, že dovoliť manželovi podvádzať jej vzťah posilnilo.

Okrem toho sa tiež domnieva, že jej manžel jej nikdy nedal dôvody na to, aby mu verila, že je neverný. Svojmu mužovi stopercentne verím a verím, že zapojením ďalších ľudí do nášho sexuálneho života sa to zlepšilo. Nakoniec je naše manželstvo vďaka tomu pevnejšie. Teraz má Jonh sex iba s inými ženami. Nikdy mi nedal dôvod ho podozrievať z nevery. Píše si s týmito ženami a hovorí s nimi, ale nie je to žiadne tajomstvo. Vždy som o všetkom informovaná.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Jeho priatelia sa mu smiali, pretože mal na sebe ružové tričko. Zásah učiteľa si budú pamätať do konca života

Objavte jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť bolesti zubov. Žiadny zubár vám o tomto triku nepovie

Ľudia sa znechutene pýtali, čím jej deti trpia. Odpoveď matky ich nechala bez slov

Nenápadný príznak rakoviny prsníka. Keď ho rozpoznáte, môžete si zachrániť život

Tehotenská povera s kočíkom. Prečo ho nekupovať a nemať doma pred pôrodom?