Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Dramatická záchrana novorodeniatka: Dievčatko zhodil zo strmého útesu vlastný otec

subpage-img

Tomu sa povie zázrak! Len nedávno narodené čínske dievčatko sa doslova druhýkrát narodilo. Po tom, ako bábätko zhodil zo strmej skaly vlastný otec, bola len malá pravdepodobnosť, že sa nájde živé a zdravé. Záchranárom sa však podarilo nemožné a dieťa našli po neuveriteľných 12 hodinách.

Pátracia akcia

Po tom, ako čínski záchranári dostali hlásenie o zmiznutí novorodeniatka, rozbehli pátraciu akciu. Počiatočné vyšetrovanie priviedlo políciu k podozreniu, že za všetkým stojí otec dievčatka, čo napokon aj on sám priznal. Mužov zákona aj zdravotníckych pracovníkov priviedol ku skale, kde spáchal ohavný čin. Mal pritom prehlásiť, že pred tým, ako dcérku zhodil z útesu, umiestnil ju do nylonového vreca.

Svah bol tak strmý, že záchranári museli použiť laná, aby sa dostali do zalesnenej oblasti a mohli bezpečne prehliadnuť okolie. Až zoslabnutý plač konečne priviedol pátrací tím k telíčku dieťatka. Dievčatko tak bolo objavené neuveriteľných 12 hodín po tom, ako ostalo opustené. Záchranári pre miestne médiá uviedli, že pád dieťaťa stlmili vetvy stromov a nylonové vrece mu tiež poskytlo určitú ochranu.

Otca bábätka zadržala polícia. Na svoju obranu uviedol, že jeho rodina je chudobná a že po dvoch dcérach a synovi veril v narodenie ďalšieho chlapca.

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=sAj8Th6kyq8

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Ľudskosť ani láskavosť ešte nevymreli. Tieto dojímavé zábery vás o tom presvedčia

Dievčatko dostalo obrovský balík od ocka. Miesto sušienok skrýval oveľa sladšie prekvapenie

Pár pomáha túlavým zvieratám, ktoré nik nechce. Zachránili už viac ako 100 psích seniorov

Mamička túžila nafotiť chorého syna: Malý autista v koži T-Rexa

Šokujúce odhalenie vedcov: Nezadané ženy sú tie najšťastnejšie