Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Geniálny foto nápad mamičky: Prvý rok svojho dieťatka zdokumentovala pomocou pizze

subpage-img

Zabavili sa, nafotili perfektné zábery a ešte sa pritom aj dobre najedli. Rodina malého Lorenza si vďaka nápadu jeho mamy Dani prišla na svoje každý mesiac. Pomocou lahodnej pizze zaznamenali prvý rok chlapčekovho života.

Fotografka Dani Leigh sa rozhodla zdokumentovať vývoj svojho synčeka Lorenza naozaj netradične. Spolu s mamou vymysleli zábavný spôsob, ako na to. “Keď sme uvažovali nad rozličnými nápadmi s Lorenzovou starkou, povedala, že by som mala urobiť niečo naozaj talianské, ako oslavu jeho mena,” prezradila Dani pozadie celej myšlienky pre portál Bored Panda.

Hoci kreatívna žena zvažovala viacero možností, napokon u nej zvíťazila idea s pizzou. Ako úsmevne poznamenala, presvedčil ju fakt, že vďaka foteniu sa jej rodina mohla každý mesiac dostať na parádnu večeru.

Dani a jej najbližší tak ochutnali rôzne druhy pizze, vrátane takých, ktoré by si za normálnych okolností pravdepodobne neobjednali. Všetky dobroty pochádzali z ich obľúbenej reštaurácie. Rodina si užila veľa zábavy a ako spomienka na toto pekné obdobie im ostanú úžasné zábery najmladšieho člena rodiny.

Foto: danileighphotography

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

No možno sa na ne hnevať? Vylomeniny detí, ktoré vás rozosmejú

Mamička rekordmanka: Šesť detí porodila za menej ako 10 minút

Najrozkošnejšie spravodajstvo: Rosnička ohlásila predpoveď počasia s malým asistentom na chrbte

Nemôžete spať? Internet ovládlo video mamy a syna, ktorí bojujú s nespavosťou tancom

Ocko versus dvojčatá- kto vyhrá súboj v obliekaní?