Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Geniálny foto nápad mamičky: Prvý rok svojho dieťatka zdokumentovala pomocou pizze

subpage-img

Zabavili sa, nafotili perfektné zábery a ešte sa pritom aj dobre najedli. Rodina malého Lorenza si vďaka nápadu jeho mamy Dani prišla na svoje každý mesiac. Pomocou lahodnej pizze zaznamenali prvý rok chlapčekovho života.

Fotografka Dani Leigh sa rozhodla zdokumentovať vývoj svojho synčeka Lorenza naozaj netradične. Spolu s mamou vymysleli zábavný spôsob, ako na to. “Keď sme uvažovali nad rozličnými nápadmi s Lorenzovou starkou, povedala, že by som mala urobiť niečo naozaj talianské, ako oslavu jeho mena,” prezradila Dani pozadie celej myšlienky pre portál Bored Panda.

Hoci kreatívna žena zvažovala viacero možností, napokon u nej zvíťazila idea s pizzou. Ako úsmevne poznamenala, presvedčil ju fakt, že vďaka foteniu sa jej rodina mohla každý mesiac dostať na parádnu večeru.

Dani a jej najbližší tak ochutnali rôzne druhy pizze, vrátane takých, ktoré by si za normálnych okolností pravdepodobne neobjednali. Všetky dobroty pochádzali z ich obľúbenej reštaurácie. Rodina si užila veľa zábavy a ako spomienka na toto pekné obdobie im ostanú úžasné zábery najmladšieho člena rodiny.

Foto: danileighphotography

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Študent pomohol priviesť na svet bábätko na stanici metra

Stavebnica je najlepšia hračka na svete. Vďaka nej si dieťa rozvíja množstvo dôležitých schopností

Tiana opustila po nehode manželka. O ochrnutého ocka sa stará 6-ročné dievčatko

Mamička kreslí vtipné ilustrácie o tom, akú bolesť dokáže spôsobiť iba 2-ročné dieťa

Uvažujete nad tým, aké skvelé by bolo byť princeznou? Toto by ste si v tehotenstve dovoliť nemohli!