Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Hádže sa vaše dieťa o zem? Otecko zatočil so svojou vzdorovitou dcérou po svojom

subpage-img

S tvrdohlavým dieťaťom si hravo poradil! Iba dvojročná Juliette rada skúša trpezlivosť svojich rodičov. Dievčatko vystrčilo rožky aj nedávno, keď si ľahlo na chodník a nechcelo sa pohnúť z miesta. Duchaprítomný otecko sa však nenechal a neposlušnú dcéru raz-dva spacifikoval.

Malá Juliette (2) z Kanady má vskutku svojský spôsob, ako upútať pozornosť. Najnovšie sa o poriadnu šou postarala cestou zo škôlky. Po tom, ako jej otec odparkoval auto pred ich domom, malá slečna sa rozhodla zaujať pozíciu na zemi a len tak si tam poležať.  

Ako vrece zemiakov

Kým otecko vykladal veci z auta, jeho dcéra si pokojne “oddychovala” na chodníku. Keby bolo na nej, iste by tam ešte nejakú tú chvíľu pobudla, preto bolo treba zasiahnuť. A tak rozhodný otec schytil svoje neposedné dieťa ako ďalšiu igelitku a odkráčal s ním jednoducho preč. Bez náznaku akejkoľvek nervozity alebo rozčarovania, odniesol Juliette do domu ako vrece zemiakov.  

Celý úsmevný incident pohotovo natočila na video Juliettina mamička. Rodičia malej šibalky sa netaja tým, že nešiel o prvý podobný výstrelok ich milovanej dcéry.

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Projekt naplnený láskou: Mamička organizuje narodeninové párty pre deti bezdomovcov

Muž žiadal celý mesiac svoju lásku o ruku bez toho, aby o tom čo i len tušila

Tehotná aj po manželovej vazektómii? Príbeh ktorý chytí za srdce

10 typov psích plemien, ktoré sú vhodné do rodín s deťmi

Výzva na sociálnych sieťach odštartovala veľkú vec. Internet zaplavili fotky ľudí, bojujúcich za čistejšiu planétu