Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Hry a rozprávky pre najmenších

Pokiaľ vám došli nápady na vymýšľanie nových príbehov na dobrú noc, alebo neviete, ako vaše malé deti zabaviť, kým pripravíte obed, zájdite na stránku www.purpulo.sk. Ide o detský portál, kde nájdete plno hier, rozprávok a omaľovániek pre najmenšie deti, rozdelený do niekoľkých sekcií. Purpulo je skvelý spôsob ako zabaviť vaše deti a verte, že sa stane vašim verným rodinným kamarátom.

Pokiaľ hľadáte rozprávky pre deti, ktoré by ste im mohli prerozprávať, na purpulo.sk sa môžete inšpirovať svetovými, ale aj slovenskými príbehmi a rozprávkami. Pokiaľ máte nápad na rozprávku, môžete sa stať užívateľkou / užívateľom a pridať svoju vlastnú rozprávku. Ďalšie mamičky ju potom môžu rozprávať svojím deťom.

Každé dieťa má rado hry, či už strategické, logické alebo závodné. V dnešnej dobe nájdete na internete veľké množstvo hier s rôznym zameraním. Hry už dávno nie sú len pre chlapcov. Napríklad hry pre dievčatá, umožňujú vaším dievčatkám zahrať sa napríklad na super opatrovateľku.

Ak práve v televízii nevysielajú rozprávku Šmolkovia, či seriál Alf, nevadí! Aj tieto a rôzne ďalšie videorozprávky nájdete na purpulo.sk. A to stále nie je všetko. Pokiaľ máte doma malých umelcov, stiahnite im a vytlačte rôzne omaľovánky na kreslenie. Všetko pre zábavu vašich najmenších na jednom mieste! Dobré, nie? :)

 

Omaľovánka - medvedík

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Neskrývajte svoje vlasy ani na jeseň

Viete, koľko zaplatíte za bežné lekárske úkony v zahraničí? S cenou poistenia sa to nedá porovnať

Móda pre tehuľky: Aj s bruškom sme trendy

Kominári už oddávna nosili šťastie. Vynechať by nemali ani vašu domácnosť

Výsledky prieskumu: Aký je skutočný postoj Slovákov k poistným podvodom?