Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Hry a rozprávky pre najmenších

Pokiaľ vám došli nápady na vymýšľanie nových príbehov na dobrú noc, alebo neviete, ako vaše malé deti zabaviť, kým pripravíte obed, zájdite na stránku www.purpulo.sk. Ide o detský portál, kde nájdete plno hier, rozprávok a omaľovániek pre najmenšie deti, rozdelený do niekoľkých sekcií. Purpulo je skvelý spôsob ako zabaviť vaše deti a verte, že sa stane vašim verným rodinným kamarátom.

Pokiaľ hľadáte rozprávky pre deti, ktoré by ste im mohli prerozprávať, na purpulo.sk sa môžete inšpirovať svetovými, ale aj slovenskými príbehmi a rozprávkami. Pokiaľ máte nápad na rozprávku, môžete sa stať užívateľkou / užívateľom a pridať svoju vlastnú rozprávku. Ďalšie mamičky ju potom môžu rozprávať svojím deťom.

Každé dieťa má rado hry, či už strategické, logické alebo závodné. V dnešnej dobe nájdete na internete veľké množstvo hier s rôznym zameraním. Hry už dávno nie sú len pre chlapcov. Napríklad hry pre dievčatá, umožňujú vaším dievčatkám zahrať sa napríklad na super opatrovateľku.

Ak práve v televízii nevysielajú rozprávku Šmolkovia, či seriál Alf, nevadí! Aj tieto a rôzne ďalšie videorozprávky nájdete na purpulo.sk. A to stále nie je všetko. Pokiaľ máte doma malých umelcov, stiahnite im a vytlačte rôzne omaľovánky na kreslenie. Všetko pre zábavu vašich najmenších na jednom mieste! Dobré, nie? :)

 

Omaľovánka - medvedík

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Aká matka, taká Katka... deti ako zrkadlo svojich rodičov

Zlodeji sú opäť vynaliezaví. Do bytov sa vedia vlámať cez priezorníky

Tajomstvo nočného dojčenia

Ktoré hračky ovplyvňujú vývoj vášho dieťaťa?

Výsledky prieskumu: Aký je skutočný postoj Slovákov k poistným podvodom?