Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Jedinečné zásnuby: Jordan pokľakol pred svoju lásku v obklopení vydier

subpage-img

Na čarovný okamih nikdy nezabudnú. Britskí zaľúbenci si užívali spoločné chvíle v Singapure, kde Jordan pokľakol pred svoju lásku Mary a položil jej zásadnú životnú otázku. V tom z vody vykĺzla hŕstka vydier a obklopila pár. Jedinečný úkaz navždy zvečnil fotograf Bernard Seah.  

Jordan Doyle a Mary Lister cestujú po celom svete, pričom Singapur bude mať v ich srdciach už navždy špeciálne postavenie. Párik miluje vydry, a tak sa práve na miestach, ktoré sú ich výskytom známe, oddal romantickým zásnubám. V nádeji, že sa im podarí prísť s rozkošnými zvieratami do styku, oslovili na spoluprácu aj fotografa. To ani netušili, ako dobre urobili!

Vzácny moment

Profesionálny fotograf Bernard Seah, ktorý sa pravidelne venuje zaznamenávaniu mestských vydier, sa so zaľúbencami vybral k vode. V nepozorovaný moment sa britský pár vzdialil a Jordan pred svoju vyvolenú pokľakol. Hoci Mary povedala áno, nikto tento moment nezachytil. Bernard preto páru navrhol romantický okamih zopakovať, aby im mohol vytvoriť spomienku.

Dupľovať zásnuby sa napokon viac ako oplatilo! Popri pózovaní na fotografiu, vydry začali vychádzať z vody a priblížili sa k páru. Skupina vodných šeliem napokon zostala pri dvojici asi tri minúty, a tak zaľúbencom zabezpečila pamiatku, o akej sa im ani len nesnívalo. Fotografia je o to vzácnejšia, že je veľmi zriedkavé, aby sa vydry takto približovali k ľuďom.

Foto: Facebook/Bernard Photojournals

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Geniálny foto nápad mamičky: Prvý rok svojho dieťatka zdokumentovala pomocou pizze

Šikovný otecko nafotil zábavnú sériu obrázkov: Z predčasniatka urobil dospelého chlapíka

Šokujúce video: Batoľa vyletelo z idúceho auta, matka sa poň vrátila až po 20 minútach

Najkrajší pár na svete ukázal verejnosti synčeka. Modelka a futbalista majú byť na čo pyšní

Vojak bol počas manželkinho tehotenstva na misii. Aby nechýbal na tehotenských fotkách vymyslela jeho manželka dojímavú metódu