Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Jedinečné zásnuby: Jordan pokľakol pred svoju lásku v obklopení vydier

subpage-img

Na čarovný okamih nikdy nezabudnú. Britskí zaľúbenci si užívali spoločné chvíle v Singapure, kde Jordan pokľakol pred svoju lásku Mary a položil jej zásadnú životnú otázku. V tom z vody vykĺzla hŕstka vydier a obklopila pár. Jedinečný úkaz navždy zvečnil fotograf Bernard Seah.  

Jordan Doyle a Mary Lister cestujú po celom svete, pričom Singapur bude mať v ich srdciach už navždy špeciálne postavenie. Párik miluje vydry, a tak sa práve na miestach, ktoré sú ich výskytom známe, oddal romantickým zásnubám. V nádeji, že sa im podarí prísť s rozkošnými zvieratami do styku, oslovili na spoluprácu aj fotografa. To ani netušili, ako dobre urobili!

Vzácny moment

Profesionálny fotograf Bernard Seah, ktorý sa pravidelne venuje zaznamenávaniu mestských vydier, sa so zaľúbencami vybral k vode. V nepozorovaný moment sa britský pár vzdialil a Jordan pred svoju vyvolenú pokľakol. Hoci Mary povedala áno, nikto tento moment nezachytil. Bernard preto páru navrhol romantický okamih zopakovať, aby im mohol vytvoriť spomienku.

Dupľovať zásnuby sa napokon viac ako oplatilo! Popri pózovaní na fotografiu, vydry začali vychádzať z vody a priblížili sa k páru. Skupina vodných šeliem napokon zostala pri dvojici asi tri minúty, a tak zaľúbencom zabezpečila pamiatku, o akej sa im ani len nesnívalo. Fotografia je o to vzácnejšia, že je veľmi zriedkavé, aby sa vydry takto približovali k ľuďom.

Foto: Facebook/Bernard Photojournals

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nadobudli ste kilá navyše počas manželstva? Podľa vedcov majú šťastné páry väčší sklon k priberaniu

Aj vy ste vždy túžili po krásnej korune krásy? Tieto fotky vám ukážu, aké ťažké to niekedy majú majiteľky dlhých vlasov

Dievčatko má tie najlepšie kamarátky na svete. Takto sa spolu pustili do boja proti rakovine

Deti a psy ako nerozluční priatelia: Najlepšie fotografie ako dôkaz

Zamilovali sa až po uši, hoci si nerozumeli ani slovo: Láska cez Google Prekladač