Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Kostým, ktorý dostal tisícky žien: Školáčka sa zamaskovala za vyčerpanú mamičku

subpage-img

Zachytila tvrdú realitu. Iba 13-ročná Jillian Hartsock z Nového Mexika rozpútala vášne medzi mamičkami z celého sveta. Svojim halloweenskym kostýmom totiž zobrazila extrémne unavenú ženu - matku a podarilo sa jej to reálnejšie, ako by možno sama čakala.

Kreatívna Jillian vytvorila masku vyčerpanej matky, pričom do nej zahrnula všetko, čo považuje za charakteristické pre takýto typ ženy. Raňajkové lupienky v strapatých vlasoch, tmavé kruhy pod očami a rozmazanú riasenku, dieťa ovinuté okolo nohy, nákupnú tašku naplnenú detskými utierkami či vínom, náhradnú plienku, kávu na doplnenie energie a omnoho viac. Detaily školáčka premyslela do poslednej bodky.

Fakt, že sa Jillian rozhodla pre takúto masku, neprekvapí asi nikoho, kto zistí, že dievča pochádza z naozaj veľkej rodiny. “Máme 9 detí," priznala mama školáčky Lindsay pre portál Scary Mommy a jedným dychom dodala, že popri starostlivosti o svoje ratolesti musí dbať aj o chod zaneprázdenenej rodinnej firmy. “Jillien veľa pomáha, takže presne vie, aké to je byť unavená mamička (a sestra!),” doplnila Lindsay.

Fotku zamaskovanej dcéry zavesila deväťnásobná mama na sociálne siete. Jej príspevok sa okamžite stal hitom internetu. Hoci niektoré mamičky sa zobrazením cítili jemne dotknuté, iné sa v kostýme úplne našli a urobili si srandu samé zo seba.

Foto: Faceboook/The Hartsocks' Photography

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nemluvňa sa nemalo ako posťažovať rodičom na teror pestúnky, urobil to zaň verný psík

Pamätáte si ešte? Tieto retro kúsky vyvolajú v deťoch 90. rokov vlnu nostalgie

Identické dvojičky sa zosobášili s ďalším párom identických dvojčiat. Teraz plánujú priviesť na svet potomstvo v rovnaký deň

Žena do 36 rokov porodila 44 detí. Po tom, čo ju ich otec opustil, vychováva svoje ratolesti ako slobodná mamička

Najrozkošnejšie momenty bábätiek: Fotky, aké musí mať každý rodič vo svojom albume