Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Kostým, ktorý dostal tisícky žien: Školáčka sa zamaskovala za vyčerpanú mamičku

subpage-img

Zachytila tvrdú realitu. Iba 13-ročná Jillian Hartsock z Nového Mexika rozpútala vášne medzi mamičkami z celého sveta. Svojim halloweenskym kostýmom totiž zobrazila extrémne unavenú ženu - matku a podarilo sa jej to reálnejšie, ako by možno sama čakala.

Kreatívna Jillian vytvorila masku vyčerpanej matky, pričom do nej zahrnula všetko, čo považuje za charakteristické pre takýto typ ženy. Raňajkové lupienky v strapatých vlasoch, tmavé kruhy pod očami a rozmazanú riasenku, dieťa ovinuté okolo nohy, nákupnú tašku naplnenú detskými utierkami či vínom, náhradnú plienku, kávu na doplnenie energie a omnoho viac. Detaily školáčka premyslela do poslednej bodky.

Fakt, že sa Jillian rozhodla pre takúto masku, neprekvapí asi nikoho, kto zistí, že dievča pochádza z naozaj veľkej rodiny. “Máme 9 detí," priznala mama školáčky Lindsay pre portál Scary Mommy a jedným dychom dodala, že popri starostlivosti o svoje ratolesti musí dbať aj o chod zaneprázdenenej rodinnej firmy. “Jillien veľa pomáha, takže presne vie, aké to je byť unavená mamička (a sestra!),” doplnila Lindsay.

Fotku zamaskovanej dcéry zavesila deväťnásobná mama na sociálne siete. Jej príspevok sa okamžite stal hitom internetu. Hoci niektoré mamičky sa zobrazením cítili jemne dotknuté, iné sa v kostýme úplne našli a urobili si srandu samé zo seba.

Foto: Faceboook/The Hartsocks' Photography

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Otec zostrojil pre syna darček snov: Malý Oscar brázdi ulice vo vlastnom minivane

Najstaršie dvojičky Británie oslávili 102 rokov. Aký je ich recept na dlhovekosť?

Ako nakrájať mango? Veľmi jednoducho!

Najmenší chlapček na svete vážil po pôrode len 268 gramov. Ako vyzerá dnes?

Tipy pre útulné bývanie: Spravte svoj domov priestrannejším vďaka dizajnérskym vychytávkam