Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Krásne gesto učiteľa matematiky: Hodinu odprednášal s dieťaťom svojho študenta v náručí

subpage-img

Pedagóg so srdcom na správnom mieste. Učiteľ Nathan Alexander sa zachoval naozaj ukážkovo, keď sa na jeho hodinu dostavil študent spolu s malou dcérkou, ku ktorej sa mu nepodarilo zabezpečiť opatrovateľku. Miesto toho, aby ho matikár obrátil vo dverách, ponúkol mu pomocnú ruku.

“Budem ju držať, aby ste si mohli urobiť dobré poznámky!” Takto úžasne zareagoval mladý učiteľ zo školy v Atlante na situáciu, ktorá by dozaista vyviedla z miery nejedného vyučujúceho.

Vyučovanie s bábätkom 

Bol koniec týždňa a o malú princeznú sa nemal kto postarať. Zúfalému študentovi sa k jeho dievčatku nepodarilo vybaviť nikoho z príbuzných, nezohnal dokonca ani opatrovateľku. Ak nechcel prísť o lekciu matematiky, nemal na výber. Dcérku vzal na vyučovanie so sebou.

Napriek netradičnému riešeniu situácie, učiteľ Nathan Alexander študenta zo svojej hodiny nevykázal. Naopak, ponúkol mladému oteckovi, že si dievčatko vezme do nosiča, aby mal čo najviac z vyučovania. “Nielenže odučil celú prednášku s dieťaťom v náručí, ale aj po skončení triedy pomáhal tým, ktorí mali otázky o dnešnej prednáške, s dieťaťom stále v náručí,” píše sa v príspevku na Facebooku.

Učiteľ sa stal hrdinom pre svojich študentov a zároveň hviezdou internetu. Príspevok s jeho fotografiami sa stal okamžite hitom sociálnych sietí, kde výnimočnému pedagógovi dojatí ľudia ďakujú a vyjadrujú svoj rešpekt.

Foto: @Original_Vaughn/Twitter/@EdoWalker4/Twitter

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Najrozkošnejšie masky: Deti v zábavných halloweenskych kostýmoch vám vyčaria úsmev na tvári

Super rýchly test inteligencie: Zodpovedajte tieto 3 otázky a v priebehu pár minút zistite, ako vám to myslí

Najkrajšie stretnutie: Mamička prvýkrát na návšteve svojich pätorčiat

Zdravý životný štýl? Týchto desať pravidiel už neplatí

Vynaliezavá mamička mala po krk upratovania po deťoch: To, ako vybabrala s malými neporiadnikmi, sa stalo hitom medzi rodičmi