Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Krásny prejav súrodeneckej lásky: Chlapček utekal zachraňovať sestru počas wrestlingoveho zápasu

subpage-img

Je z neho superhrdina. Malý chlapec mal pocit, že jeho sestrička má ťažkosti a môže byť v potenciálnom ohrození. Bez zaváhania sa preto rozutekal pomôcť jej. Konanie drobca teraz baví i dojíma internet. Chlapča totiž prejavilo svoj obranársky inštinkt počas priateľského zápasu vo wrestlingu.

reklamatext1

Hoci medzi súrodencami občas dochádza k najrôznejším hádkam a škriepkam, puto, ktoré medzi nimi existuje, len tak nezaprú. Dokazujú to brat a sestra z virálneho videa, ktoré valcuje internet.

Chcel ju brániť

Keď sa mladá slečna so zápalom pripravovala na wrestlingový zápas, ani vo sne by jej nenapadlo, čo to vyvolá. Uprostred duelu sa v pomyselnom ringu objavil jej mladší brat, aby dievčaťu pomohol spacifikovať súpera.

Úprimná reakcia chlapčeka prišla nečakane - jeho detská hlavička nepochopila, že ide iba o športový zápas. Myslel si, že to, čo sa deje pred jeho očami, je niečo zlé a jeho sestre hrozí nebezpečenstvo. Preto neváhal a na súpera milovanej sestričky sa vrhol ako lev.

Šokovaný dav v hľadisku s napätím sledoval celú situáciu a v pozadí vidno, ako sa ľudia smiali aj tlieskali. Každopádne, vždy je príjemné vedieť, že niekto kryje váš chrbát. Rodičia súrodencov z videa sú určite hrdí na to, aký krásny vzťah je medzi ich deťmi.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Antistresová loptička- ako na to? Vyrobte si ju doma.

Lekári žiadajú rodičov , aby si nechávali mliečne zuby svojich detí: Až si prečítate dôvod, pochopíte prečo

No možno sa na ne hnevať? Vylomeniny detí, ktoré vás rozosmejú

Ako sa správať k starým rodičom a starým rodičom? Vždy to nie je jednoduché

Aj takto sa dá robiť pole fitnes, či joga: Tanec pri tyči s mačkami za pätami