Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Kufor a kočík 2v1. Takto možno cestovať s deťmi pohodlne a s úsmevom

subpage-img

Dovolenková sezóna je v plnom prúde a vy si lámete hlavu nad tým, ako zbaliť vašu ratolesť? Máme pre vás jednoduché riešenie, vďaka ktorému eliminujete množstvo batožiny a zároveň vášmu drobcovi doprajete trochu zábavy navyše. 

Ak nechcete na dovolenku vláčiť kočík pre vaše batoľa, skúste sa poobhliadnúť po viacúčelovej batožine. Presne taká sa objavila v predaji na internete. 

S unikátnym nápadom prišla spoločnosť The mountain buggy bagrider. Kufor a kočík 2v1 bol vytvorený na to, aby zjednodušil život ľuďom, ktorí sa presúvajú po svete so svojimi ratolesťami. Zaujímavý výrobok by mal byť schopný bezpečne uniesť dieťa do 15 kilogramov. 

Kufor, ktorý má uľahčiť cestovanie najmä mamičkám, perfektne nahrádza buginu. Jeho súčasťou je postroj s 5-bodovým bezpečnostným zapínaním, ďalej vložka na sedenie, vďaka ktorej sa presuny pre drobca stávajú pohodlné, a tiež extra podporné koliečka uľahčujúce manipuláciu s výrobkom. Cestovanie s deťmi nikdy nebolo jednoduchšie! 

Foto: Facebook/Unilad

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Čo nenosiť v peňaženke, aby ste to neskôr neľutovali

Vojak bol počas manželkinho tehotenstva na misii. Aby nechýbal na tehotenských fotkách vymyslela jeho manželka dojímavú metódu

Najrozkošnejšie momenty bábätiek: Fotky, aké musí mať každý rodič vo svojom albume

Celebrity bez vlasov: Páčia sa vám známe osobnosti viac pred vystrihaním, alebo až po ňom?

Najpopulárnejšia bábika všetkých čias oslavuje 60. narodeniny. Ako sa Barbie menila v priebehu rokov?