Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Lekári jej zamietli prijatie bez testu na koronavírus. Potratila

subpage-img

Žena v ôsmom mesiaci tehotenstva prišla do nemocnice, ale lekári ju odmietli prijať, pretože nemala negatívny test na COVID-19. Žena pred budovou potratila. Tento incident sa stal v Číne v meste Xian. V Číne, akonáhle sa objavil Omikron, boli prijaté reštriktívne rozhodnutia o obmedzeniach.

Prísne opatrenia boli prijaté v rámci čínskej stratégie nulovej tolerancie spočívajúcej v karanténe každého prípadu, masovom testovaní a uzatváraní celých miest. Hlavné letisko Si-anu v stredu pozastavilo všetky medzinárodné lety. Vnútroštátne lety už boli v rámci snahy o utesnenie mesta pozastavené. Do karanténnych centier boli umiestnené desaťtisíce ľudí s úzkymi kontaktmi na nakazených.

Tehotná žena z mesta Xian trpela bolesťami brucha, a tak išla do nemocnice. Zamestnanci ju však odmietli pustiť dovnútra kvôli chýbajúcemu negatívnemu testu na COVID-19. A tak bola na Nový rok nútená dve hodiny čakať pred nemocnicou na ružovej plastovej stoličke. Tehotná žena začala nekontrolovateľne krvácať.

Ukázalo sa, že v ôsmom mesiaci tehotenstva potratila. Mesto uviedlo, že vyšetrovanie incidentu prebehlo, ale žiadne podrobnosti neuviedlo. Nemocnici bolo nariadené ospravedlniť sa a ženu odškodniť. Bolo oznámené, že generálny riaditeľ nemocnice Gaoxin Fan Yuhui bol suspendovaný a vedúci ambulantných a lekárskych oddelení prepustení.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Používate aj vy vlhčené obrúsky? Pozor! Pre deti to môže byť nebezpečné

Odborníci varujú! Bývajú vaše deti dlho hore? Starostliví rodičia by to nemali nikdy dovoliť, pretože je to veľmi nebezpečné

Mýlili sme sa. Sú pre mozog škodlivejšie ako cukor

Prečo sa deti pri mamách chovajú horšie?

Nikdy nerobte tieto veci, ak máte problémy so štítnou žľazou