Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Lekári jej zamietli prijatie bez testu na koronavírus. Potratila

subpage-img

Žena v ôsmom mesiaci tehotenstva prišla do nemocnice, ale lekári ju odmietli prijať, pretože nemala negatívny test na COVID-19. Žena pred budovou potratila. Tento incident sa stal v Číne v meste Xian. V Číne, akonáhle sa objavil Omikron, boli prijaté reštriktívne rozhodnutia o obmedzeniach.

Prísne opatrenia boli prijaté v rámci čínskej stratégie nulovej tolerancie spočívajúcej v karanténe každého prípadu, masovom testovaní a uzatváraní celých miest. Hlavné letisko Si-anu v stredu pozastavilo všetky medzinárodné lety. Vnútroštátne lety už boli v rámci snahy o utesnenie mesta pozastavené. Do karanténnych centier boli umiestnené desaťtisíce ľudí s úzkymi kontaktmi na nakazených.

Tehotná žena z mesta Xian trpela bolesťami brucha, a tak išla do nemocnice. Zamestnanci ju však odmietli pustiť dovnútra kvôli chýbajúcemu negatívnemu testu na COVID-19. A tak bola na Nový rok nútená dve hodiny čakať pred nemocnicou na ružovej plastovej stoličke. Tehotná žena začala nekontrolovateľne krvácať.

Ukázalo sa, že v ôsmom mesiaci tehotenstva potratila. Mesto uviedlo, že vyšetrovanie incidentu prebehlo, ale žiadne podrobnosti neuviedlo. Nemocnici bolo nariadené ospravedlniť sa a ženu odškodniť. Bolo oznámené, že generálny riaditeľ nemocnice Gaoxin Fan Yuhui bol suspendovaný a vedúci ambulantných a lekárskych oddelení prepustení.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Šokujúce video: Batoľa vyletelo z idúceho auta, matka sa poň vrátila až po 20 minútach

Nadobudli ste kilá navyše počas manželstva? Podľa vedcov majú šťastné páry väčší sklon k priberaniu

Dôležité veci, na ktoré občas zabúda pri výchove každý rodič. Toto je 7 rozdielov medzi bežným a múdrym rodičom!

Tipy a triky, ako sa po pôrode dostať do formy

Čo cíti človek, keď zomrie? Najnovší výskum ukazuje niečo desivé