Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Leto, more a dobrá kniha: Vychytávka pre všetkých dovolenkárov, ktorí radi čítajú

subpage-img

Sladké nič nerobenie na pláži je niečo, na čo sa väčšina z nás teší počas celého roka. Ak patríte medzi dovolenkárov, ktorí pri tejto predstave vidia aj dobrú knižku či iné čítanie, máme pre vás výborný tip.

Leňošenie na slniečku je príjemné, no po istom čase môže začať byť tak trošku nudné. Veľa ráz preto siahame po mobile, alebo knihe a krátime si voľné chvíle. Aby ste sa pri tom cítili čo najpohodlnejšie a nemuseli prerušovať proces opaľovania, kreatívne hlavičky vytvorili účinnú plážovú pomôcku.

Riešením je lehátko s výrezom na tvár a pridanými otvormi na ruky. Len sa nad tým zamyslite - aké perfektné je ležať na bruchu, počúvať šum mora a čítať si pritom dobrú knihu, alebo len tak surfovať po internete? A to všetko s bonusom opálenia chrbta. Amazon to za vás všetko vyriešil! Známy internetový portál ponúka lehátko, ktoré vám toto všetko umožní, za 43 dolárov. 

Plážové lehátko si vyslúžilo rôzne reakcie. Kým niektorí recenzenti považujú nápad za absolútne famózny, iní si neodpustili tvrdú kritiku. A čo vy? Vyskúšali by ste si dovolenkový oddych s podobným výrobkom?

Foto: Amazon

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nezaháľajte ani cez prázdniny! Naučte svoje ratolesti, aké zvuky robia zvieratká

Veľký návrat módneho trendu z 90. rokov: Sandále na platforme sú späť!

Otec, ktorý búra stereotypy: Tanec so 4-ročným synom v princeznovskom kostýme

10 typov psích plemien, ktoré sú vhodné do rodín s deťmi

Ľudia jej robili zo života peklo, no ona sa vzoprela osudu. Žena so vzácnou kožnou chorobou je dnes úspešnou modelkou