Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Mamička išla spať s novorodencom v náručí, dieťa potom zomrelo. Teraz varuje ostatných rodičov pred častou chybou

subpage-img

Robia to všetci rodičia, v skutočnosti ide však o obrovskú chybu, ktorá môže stáť dieťa život. Vo februári 2021 došlo v londýnskej štvrti Woolwich ku skutočnej tragédii. Podrobnosti o úmrtí 6-týždňového dojčaťa sú už známe. O vyšetrovaní informovali britské médiá. Než k tragédii došlo, denník The Sun uviedol, že dieťa je úplne zdravé.

Lilly-Marie Tina Harris zomrela v londýnskej detskej nemocnici 3. februára 2021. Čo sa stalo? Lilly-Marie, ktorá mala v čase svojej smrti iba 6 týždňov, spala po večernom kŕmení mamičke v náručí. Okolo tretej hodiny ráno sa otec zdvihol a všimol si niečo, čo ho zamrazilo. Ukázalo sa, že dieťa vykĺzlo matke z náručia a bolo pod ženou. Okamžite boli privolaní lekári, ale nakoniec sa nedalo nič robiť, dieťaťu už nešlo pomôcť.

Novorodenec bol prevezený do nemocnice kráľovnej Alžbety vo Woolwichi. Srdce dieťaťa bilo veľmi pomaly a došlo k zlyhaniu dýchania. Lekári diagnostikovali ťažkú hypoxiu v mozgu. Lilly-Marie bola prevezená do detskej nemocnice Evelina v Lambeth, kde dostala adrenalín. Dňa 3. februára 2021 o 11.43 hod. dieťa zomrelo.

„Pitevná správa nenašla žiadne ďalšie znepokojivé zistenia, ktoré by boli v rozpore s predloženými faktami,“ uviedla na súde koronerka Fleur Halletová. Smrť dievčaťa bola považovaná za „nešťastnú náhodu“.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Tina bola mŕtva skoro pol hodiny. Po jej prebudení napísala na papier prekvapivé slovo

Výborne sa osvedčili: Najlepšie kúry na opuchnuté členky a chodidlá

9 vecí, ktoré nezakazujte svojim deťom

Geniálny foto nápad mamičky: Prvý rok svojho dieťatka zdokumentovala pomocou pizze

Mamičku nahnevala domáca úloha z dejepisu, ktorú dostala jej dcéra