Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Mamička túžila nafotiť chorého syna: Malý autista v koži T-Rexa

subpage-img

S problémom dostať syna pred objektív vybabrala po svojom! Profesionálna fotografka Samantha Lu si dlho lámala hlavu nad tým, ako urobiť perfektné rodinné zábery bez zapotenia sa. Situácia bola o to náročnejšia, že jej milovaný synček Levi trpí autizmom. Kreatívna mamička sa však nevzdala a prišla s nápadom za všetky drobné. Jej fotky teraz zdobia nielen rodinný album, ale valcujú aj internet.

Pre autistu Leviho bývalo fotografovanie utrpením. Podobne, ako iné deti s touto diagnózou, i on bojuje s prejavmi, ktoré mu neumožňujú uvoľniť sa v určitých momentoch.

Originálne riešenie prišlo v podobe kostýmu mega dinosaura T-Rexa. Po tom, ako ho Samantha priniesla domov a umožnila synovi použiť na fotenia, prišiel zázračný obrat. Z autistického chlapca, ktorému dovtedy robilo veľké ťažkosti udržať očný kontakt či nasilu sa usmievať pred objektívom, sa zrazu stal skvelý model.

Oblek tyranosaura, za ktorý sa mohol skryť, mu pomohol dokonale odviazať sa. Spolu so sestričkou Lolou napokon zapózovali pred objektívom a fotenie si zjavne užili.

Výsledok je ohromujúci, veď posúďte sami!

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Chyby vo výchove, ktoré bránia vašim deťom v ceste za úspechom

Najrozkošnejšie momenty bábätiek: Fotky, aké musí mať každý rodič vo svojom albume

Leto sa blíži! Vďaka týmto návykom schudnete rýchlo a bez potreby ísť do posilňovne

Alarmujúce odhalenia najnovšieho prieskumu: Množstvo rodičov verí, že chrípku možno dostať z očkovania

Tehotenstvo Serene náramne pristane! Tenisová hviezda celá žiari