Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Mamička túžila nafotiť chorého syna: Malý autista v koži T-Rexa

subpage-img

S problémom dostať syna pred objektív vybabrala po svojom! Profesionálna fotografka Samantha Lu si dlho lámala hlavu nad tým, ako urobiť perfektné rodinné zábery bez zapotenia sa. Situácia bola o to náročnejšia, že jej milovaný synček Levi trpí autizmom. Kreatívna mamička sa však nevzdala a prišla s nápadom za všetky drobné. Jej fotky teraz zdobia nielen rodinný album, ale valcujú aj internet.

Pre autistu Leviho bývalo fotografovanie utrpením. Podobne, ako iné deti s touto diagnózou, i on bojuje s prejavmi, ktoré mu neumožňujú uvoľniť sa v určitých momentoch.

Originálne riešenie prišlo v podobe kostýmu mega dinosaura T-Rexa. Po tom, ako ho Samantha priniesla domov a umožnila synovi použiť na fotenia, prišiel zázračný obrat. Z autistického chlapca, ktorému dovtedy robilo veľké ťažkosti udržať očný kontakt či nasilu sa usmievať pred objektívom, sa zrazu stal skvelý model.

Oblek tyranosaura, za ktorý sa mohol skryť, mu pomohol dokonale odviazať sa. Spolu so sestričkou Lolou napokon zapózovali pred objektívom a fotenie si zjavne užili.

Výsledok je ohromujúci, veď posúďte sami!

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Pamätáte si ešte? Tieto retro kúsky vyvolajú v deťoch 90. rokov vlnu nostalgie

Najkrajšie stretnutie: Mamička prvýkrát na návšteve svojich pätorčiat

Dojímavé video zo stajne: Iba 5-ročné dievčatko objíma a tíši majestátneho koňa

Doprajte si letné osvieženie aj v tehotenstve: Tie najlepšie drinky pre budúce mamičky

Na internete sa zrodila hviezda: Tínedžerka s Downovým syndrómom dobýja svet modelingu