Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Mamička túžila nafotiť chorého syna: Malý autista v koži T-Rexa

subpage-img

S problémom dostať syna pred objektív vybabrala po svojom! Profesionálna fotografka Samantha Lu si dlho lámala hlavu nad tým, ako urobiť perfektné rodinné zábery bez zapotenia sa. Situácia bola o to náročnejšia, že jej milovaný synček Levi trpí autizmom. Kreatívna mamička sa však nevzdala a prišla s nápadom za všetky drobné. Jej fotky teraz zdobia nielen rodinný album, ale valcujú aj internet.

Pre autistu Leviho bývalo fotografovanie utrpením. Podobne, ako iné deti s touto diagnózou, i on bojuje s prejavmi, ktoré mu neumožňujú uvoľniť sa v určitých momentoch.

Originálne riešenie prišlo v podobe kostýmu mega dinosaura T-Rexa. Po tom, ako ho Samantha priniesla domov a umožnila synovi použiť na fotenia, prišiel zázračný obrat. Z autistického chlapca, ktorému dovtedy robilo veľké ťažkosti udržať očný kontakt či nasilu sa usmievať pred objektívom, sa zrazu stal skvelý model.

Oblek tyranosaura, za ktorý sa mohol skryť, mu pomohol dokonale odviazať sa. Spolu so sestričkou Lolou napokon zapózovali pred objektívom a fotenie si zjavne užili.

Výsledok je ohromujúci, veď posúďte sami!

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Manželstvo ako z rozprávky: Pár s Downovým syndrómom dokazuje neprajníkom, že láska nepozná prekážky

V Amerike padol nový rekord: Narodil sa takmer 7 kilový valibuk

Plánujete medové týždne? Tieto hotely ponúkajú romantiku, o akej sa vám ani nesnívalo

Mamička dokazuje, že byť fit je možné aj popri dieťati: 1 mesiac vs. 1 rok po pôrode

Starenka pije Pepsi denne už viac ako 60 rokov. Ako sa to prejavilo na jej zdraví?