Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Mamička zalarmovala lekárov po tom, ako našla v ústach dcérky tmavú škvrnu. Keď zistíte, čo ju vyplašilo, bude vám do smiechu

subpage-img

Nenechala nič na náhodu. Keď mamička Darian objavila v ústnej dutine svojho dieťaťa podozrivú škvrnu, ovládla ju panika. V strachu o dcérku začala konať a návštevu lekára zbytočne neodkladala. Odhalenie odborníka  ju šokovalo.

Zvláštny nález na podnebí malej Belly si starostlivá matka všimla počas hry. Nakoľko škvrnu nevedela odstrániť, zalial ju studený pot. Najprv zalarmovala svoju mamu a najlepšiu kamarátku a o 30 minút už sedela s dcérkou v ambulancii.

U lekára si mamička vypočula teóriu o tom, že by mohlo ísť o materské znamienko. Túto myšlienku však ihneď zavrhla, nakoľko dievčatku pravidelne čistí ústa a niečo také by si predsa všimla.

Snaha o rozlúštenie medicínskej záhady preto pokračovala. Zrazu si v ambulancii všimli, že po krajoch škvrny sa nachádzajú bledé miesta.  A zrazu prišlo odhalenie, ktoré by Darian nenapadlo ani vo sne - z nepekne vyzerajúceho nálezu sa vykľul kúsok kartóna.

Plač aj smiech

Mamička sa so svojou skúsenosťou podelila na sociálej sieti s tým, že v predmetnom zdravotníckom zariadení sa už pravdepodobne neukáže. “Plakala som a smiala sa dobrých päť minút,” priznala žena, ktorej padol kameň zo srdca.

A ako sa dostal kartón do úst dievčatka? Nakoľko mu idú zúbky, snaží sa podľa matky žuť všetko, čo sa mu dostane pod ruky. Počas svojich hier malá Bella pravdepodobne našla aj krabicu od novej umývačky riadu a neváhala pochutnať si na nej. Mamička ju ihneď odsránila, aby predišla ďalším zahanbujúcim návštevam lekárov.

Foto: Facebook/Darian Depreta

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Bábätko v kočíku neverilo vlastným očiam ani ušiam. Na ulici mu spieval celý hlúčik futbalových fanúšikov

Neuveriteľná hra osudu: Zamilovaná dvojica si povedala svoje áno po 50 rokoch odlúčenia

Už čoskoro plánujú spustiť odvážny sci-fi projekt: Budú ženy rodiť vo vesmíre?

Spávate v posteli so svojím štvornohým miláčikom? Zistenia vedcov vás potešia

Umenie na tanieri! Mamička priviedla syna k zdravej strave vďaka originálnemu nápadu