Portál pre mamičky a ich detičky
- MajkaŠ

Matka nechala dcérke prepichnúť ušká. Kvôli videu na facebooku ju obvinili z týrania

subpage-img

Pred pár dňami internet zahltilo video malého dievčatka, ktoré sa okamžite stalo virálne a poriadne kontroverzné. Prvý krát sa objavilo na Piercing Facebook Page, kde zaznamenalo 3,6 milióna pozretí a 12,000 komentárov. Pre mnohých sa stalo predmetom debát o týraní detí.

Matka vzala 4 a pol mesačnú dcérku Riley do salóna, kde jej mali prepichnúť uši. Napohľad celkom normálny zákrok rozprúdil internetové diskusie na plné obrátky. Mnoho ľudí totižto šokoval spôsob, akým bolo prepichnutie zrealizované. Zo začiatku pôsobilo dievčatko pokojne. Kontroverzný moment nastal vtedy, keď dvaja pracovníci salónu prepichli dievčatku obe ušká v ten istý čas, pomocou nastreľovacej pištole. Dievčatko začalo okamžite plakať, ale matka sa ihneď snažila spraviť maximum, aby ho upokojila. 

 

 

Mnohí ľudia začali po zhliadnutí videa matku ostro kritizovať, dokonca jej počin označovať za týranie dieťaťa. Jeden užívateľ facebooku označil čin za „barbarský“ a dodal, že nechápe, ako môže niekto spraviť niečo takéto svojmu dieťaťu. Pripájali sa k nemu mnohí ďalší, ktorí označili matku za sebeckú osobu, ktorá myslí viac na svoje predstavy než potreby vlastnej dcéry. Našli sa však aj takí, ktorí sa matky zastávali a na jej počine nevideli nič zlé.

 

Čo si o celej problematike myslíte vy? Postavili by ste sa na stranu mamičky, alebo na stranu jej odporcov?

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Má Vaše dieťa rado sovy? Ukážte mu toto vtipné video

Nemocničný baby boom: 7 sestričiek z rovnakého oddelenia otehotnelo naraz. Teraz ukázali svoje bábätká

V rámci internetového trendu sa ženy menia na bábiky. Ktorá je skutočná a ktorá plastová?

Malý chlapec vyrastá s pitbulmi. Keď je chorý, nechce k sebe nikoho, okrem svojho psieho brata

Ilustrácie, ktoré vás chytia za srdce: Ako vidí starostlivosť o dieťa slobodný otecko