Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Matka sa zamilovala do svojho 20 ročného syna a stali sa párom. To však nie je to najhoršie

subpage-img

Príbeh rozprávaní britskými novinami sa zdá neuveriteľný. Monica Mare z Clovis v Novom Mexiku šokovala svet svojim priznaním. Žena sa stala matkou vo veku 16 rokov. Táto udalosť ju premohla, a preto sa rozhodla dať malého Caleba na adopciu. V nasledujúcich niekoľkých rokoch sa však stala matkou ďalších 8 detí s niekoľkými rôznymi mužmi.

V tom čase nemala žiadny kontakt so svojím prvým dieťaťom Calebom. Keď Caleb dospel, rozhodol sa svoju biologickú matku vyhľadať, čo sa mu nakoniec podarilo. „Keď mi zavolal, okamžite som sa zamilovala do jeho hlasu,“ priznala Monica. Čoskoro potom sa konečne stretli a žena si už bola istá svojimi pocitmi, ktoré sa neobmedzovali iba na obvyklý vzťah matky a syna.

Zamilovala sa do Caleba a on to cítil rovnako ako ona. Toto správanie má svoje vysvetlenie v psychológii. Ľudia obvykle zažívajú vrodenú sexuálnu averziu k svojim blízkym, s ktorými strávili prvé roky svojho života. Môže to však byť celkom iné, keď dieťa vyrástlo bez svojej matky. Potom sa môže cítiť k nemu sexuálne priťahovaná a dokonca s ním chcieť mať sex.

„Aby som bola s Calebom, som schopná vzdať sa všetkých svojich detí“. Toto priznanie je naozaj šokujúce! Žena sa do svojho syna zamilovala natoľko, že ignorovala varovanie prokurátora a obetovala pre túto lásku svoje deti. Keď susedia začali tušiť, o čo ide, nahlásili incest a prípad bol odovzdaný polícii. Milenci žili v karavane spolu so svojimi dvoma najmladšími deťmi. Prokurátor im však nariadil, aby k sebe nepristupovali, pod hrozbou uväznenia. V dôsledku toho pár plánuje presťahovať sa do iného štátu, kde tresty za incest nie sú také vysoké.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Bylinné čaje. Aké účinky majú rôzne čaje a kedy ich konzumovať

Super forma aj po pôrode? Táto fitnes mamička vám ukáže, ako si zacvičiť a zároveň zabaviť bábätko

Muži s rodinami sú šťastnejší a spokojnejší. Čo všetko sa po príchode dieťatka zmení?

Ako odstavíte svoje dieťaťko od dojčenia?

Odborníci varujú rodičov pred týmto doplnkom. Pre dieťa je veľmi nebezpečný