Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Mladá žena po pôrode schudla 26 kíl: Stačilo jej robiť len toto a za pol roka mala tehličky na bruchu

subpage-img

Mladá žena bola pred tehotenstvom ako každá iná žena. Spokojná so svojím telom a váhou, ale nie dokonale šťastná. Všetko začalo, keď sa Wilda Fox (28) po pôrode odhodlala urobiť zmeny v prístupe k diéte a cvičeniu. Za pol roka sa rýchlo zbavila až 26 kilogramov! Výsledkom boli tehličky na bruchu a postava, na ktorú mohla byť konečne hrdá. K premene sa donútila aj napriek tomu, že neopúšťala byt, cvičila bez vybavenia a iba využívala čas, kedy jej syn Harley spal.

"Kedysi som využívala typické nárazové diéty. Urobila som všetko, od džúsovej očisty až po rôzne strašidelné diéty. Pomohlo mi to schudnúť, ale nikdy som si váhu dlho neudržala. Pred tehotenstvom som vážila 68 kg. Hoci som bola dosť silná a chodila do posilňovne, nevidela som výsledky, aké by som chcela. Žila som z proteínových nápojov, bielych rýb a brokolice, " hovorí mladá mamička. Zmenilo sa to, keď otehotnela a uvedomila si, že sa tak nemôže stravovať aj počas tehotenstva.

"Vedela som, že musím byť zdravá, ale nevládala by som pokračovať v tak veľkom cvičení. Prestala som chodiť do posilňovne, začala jesť skutočné jedlo a cvičiť len mierne a z domu. " Cvičenie, ktorým sa príliš nenamáhala, jej pomohlo udržať si tento zvyk aj po pôrode. Zatiaľ čo jej malý synček spal, cvičila v 20 až 25 minútových intervaloch. V priebehu šiestich mesiacov schudla všetky kilá, ktoré nabrala v tehotenstve. Nezostalo len pri tom, v súčasnosti váži 53 kg, čo je ešte menej ako predtým. Proteínové nápoje a striedmou stravou vymenila za veľké množstvo sacharidov. V podstate konzumuje takmer všetko okrem jedál obsahujúcich cukor.

"Jem veľa sacharidov - hnedú ryžu a zemiaky. Milujem tiež vegetariánske jedlá. Ráno najčastejšie siahnem po ovsených vločkách, banánu a mandľovom mlieku, potom si pochutnáte na ovocí, na obed mám šalát so sladkými zemiakmi a na večeru nejaké grilované kurča alebo zeleninu a hnedú ryžou, " dodáva. Krátkych intervalov, s ktorými začala po pôrode, sa drží doteraz. "Cvičiť doma je tak jednoduché. Myslím, že výhovorky sú hlavnou príčinou, prečo ženy nezískajú späť svoje telo po pôrode. Keď cvičíte doma a nemusíte vyzerať dobre, je jednoduchšie nevzdať sa " radí ostatným mamičkám.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Super forma aj po pôrode? Táto fitnes mamička vám ukáže, ako si zacvičiť a zároveň zabaviť bábätko

Vedci zistili, ako je šedivenie vlasov spojené so stresom

Mamička dokazuje, že byť fit je možné aj popri dieťati: 1 mesiac vs. 1 rok po pôrode

Sexi postava ako pomsta - táto mamička to bývalému manželovi riadne natrela

Smutná realita v 7 minútach: Krátky film ukazuje, ako spoločnosť potláča našu kreativitu