Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Muž žiadal celý mesiac svoju lásku o ruku bez toho, aby o tom čo i len tušila

subpage-img

Čakal na ten správny moment! Edi Okoro (30) z anglického Hertfordshire vzbudil na internete veľký ošiaľ tým, ako požiadal svoju priateľku o ruku. Pred lásku svojho života pomyselne pokľakol mnohokrát, no ona o tom nemala ani tušenia.

V okamihu, keď sa Edi rozhodol, že nadišiel čas oženiť sa, začal hľadal ten najlepší spôsob, ako odovzať zásnubný prstienok svojej vyvolenej. Muž, ktorý rád improvizuje, nechcel, aby bol tento čarovný moment nejak strojený, či ťažkopádny. Vedel totiž, že keby niečo plánoval, jeho láska by ho okamžite odhalila. Preto si so správnym načasovaním dal poriadne načas. 

Prsteň pre svoju lásku nosil mladý muž všade so sebou, aby mohol využiť správnu príležitosť, keď sa naskytne. Približne po mesiaci vyčkávania mu napadla zábavná myšlienka. „Sedel som doma na gauči a bol som zahľadený do prsteňa. Cally ma pritom takmer prichytila. Vtedy mi v hlave skrsol nápad. Zachytím na fotkách všetky okamihy, kedy som ju už mohol požiadať o ruku, ale neurobil som to a moja polovička to ani len netušila," napísal Edi na svojom Facebooku

A tak, kým prišlo ku skutočnému zasnúbeniu, Edi urobil celú sériu vtipných záberov, na ktorých žiada svoju Cally o ruku bez toho, aby to zaregistrovala. Vytrvalý muž sa napokon vytúženého “áno” dočkal. Humorné fotografie budú zaľúbenému páru navždy pripomínať toto magické obdobie.  

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Rodina sa o bábätko s vrodenou chybou nedokázala postarať. Chlapčeka si adoptovala sestrička z JIS-ky

Rozkošné svadobné prekvapenie: Nečakaný dar od ženícha nevestu dojal nevestu k slzám

Batoľa vypadlo z okna na 6. poschodí, pristálo na zaparkovanom aute a… zázračne prežilo

Tiana opustila po nehode manželka. O ochrnutého ocka sa stará 6-ročné dievčatko

Make up do 3 minút! Inšpirujte sa