Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Myslíte si, že skĺbiť materstvo a robotu je nemožné? Zaneprázdnená čašníčka pracovala aj so synom na chrbte

subpage-img

Inšpiratívna pracujúca mamička! Kori Dotson (26) z Tennessee v Amerike si privyrába ako servírka a občas sa dostane do situácie, kedy sa treba vynájsť. Takýto moment nastal aj nedávno, keď musela utekať do roboty a nemal jej kto postrážiť dieťa. Mladá žena však nespanikárila a našla spôsob, ako zvládnuť aj takúto výzvu.

Pre výpadok elektrickej energie zavolali Kori z reštaurácie, že ju potrebujú. "Musela som pracovať extra zmenu, ale moja opatrovateľka nebola doma. Požiadala som preto svoju šéfku, či by som mohla priniesť do roboty syna Rhodyho,” opísala pre Yahoo Lifestyle udalosti toho večera čašníčka.

S dieťaťom na chrbte

Nakoľko je Korina nadriadená sama mamičkou a dobre rozumie podobným situáciám, nemala problém, aby jej zamestnankyňa prišla do práce aj s 2,5 ročným chlapčekom. Takže Kori naložila svojho syna do nosiča a pustila sa do roboty. Malý Rhody mamine mohol pomáhať s utieraním stolov a inými drobnými činnosťami.

Foto: Facebook/Kelly Gentry

Pracovné nasadenie dvojice natoľko oslovilo jednu zo zákazníčiek reštaurácie, že neváhala urobiť fotku a zavesila ju na sociálne siete. Záber zaneprázdnenej servírky so synčekom pripútaným na chrbte, sa stal okamžite virálnym a zožal množstvo pozitívnych reakcií. 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Novorodenecká fotka plná bolesti i nádeje: Dievčatko pohľadom hľadá bračeka, o ktorého prišlo

Tínedžerka s veľkým srdcom: Predčasniatkam na JIS-ke chodí hrávať na gitare

Vnučka porušila zákaz aby rozveselila svoju babičku na nemocničnom lôžku - milý príbeh, ktorý chytí za srdce

Malí Mexičania postavili psíkom z ulice prístrešky z odpadového materiálu

Inšpiratívne zábery žien, ktorých strata nadbytočných kilogramov zmenila na nepoznanie