Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Najrozkošnejšie spravodajstvo: Rosnička ohlásila predpoveď počasia s malým asistentom na chrbte

subpage-img

Diváci pred televíznymi obrazovkami neverili vlastným očiam. Spravodajstvo, aké si pre nich pripravila rosnička Susie Martin, ešte nezažili.

Hlásateľka americkej televízie Susie je zároveň aj matkou a veľkou nadšenkyňou kontaktného rodičovstva. Svoj postoj sa rozhodla prejaviť verejne, pred tisíckami televíznych divákov. Do práce zobrala svojho ročného synčeka, aby všetkým ukázala, že zvládnuť sa dá všetko - rola mamy aj zamestnanie - vďaka jednej úžasnej pomôcke.   

Svoj spravodajský výstup zvládla Susie s chlapčaťom na chrbte. Napriek tejto “maličkosti” bola rosnička profesionálna a prirodzená, ako vždy.  Dieťa si počas vysielania zívlo a napokon, cític mamičkino teplo, pokojne pred kamerami zaspalo.

Netradičná predpoveď počasia sa objavila na obrazovkách v októbri, počas Medzinárodného týždňa nosenia detí, a ešte aj dnes je medzi užívateľmi internetu veľmi populárna. Zábery boli zdieľané na sociálnych sieťach, pričom len na Facebooku si vyslúžili viac ako 1,2 milióna zobrazení a tisíce komentárov.

Neskôr v rozhovore pre Good Morning America Susie priznala, že chcela verejne podporiť myšlienku nosenia detí, ktorá aj jej samej veľmi pomáha zvládnuť každodenné povinnosti. Vďaka šatke si môže dokonale vychutnať blízkosť svojho synčeka a zároveň má voľné ruky. To, že je spokojný aj jej chlapček, je jasne vidno na záberoch zo štúdia.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Smutná realita v 7 minútach: Krátky film ukazuje, ako spoločnosť potláča našu kreativitu

V Amerike padol nový rekord: Narodil sa takmer 7 kilový valibuk

Dievčatko prišlo na svet veľké, ako dvaja novorodenci

Kapučíno trochu inak: Brian maľuje portréty hviezd do kávy

Prvorodení majú vyššie IQ a jedináčikovia sklon k egoizmu. Ovplyvňuje poradie pri narodení a počet súrodencov našu povahu?