Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Neohľaduplný vodič donáškovej služby: Tehotnej žene odmietol vyniesť tovar po schodoch

subpage-img

Video neempatického muža obletelo svet. Mamička Amy Natasha Botten ostala nepríjemne zaskočená správaním šoféra, ktorý jej priviezol objednaný tovar. Keď ho žena vo vysokom štádiu tehotenstva požiadala o pomoc s vynesením nákupu k jej dverám, ten ju rázne odmietol. Z jej bytu sa pritom ozýval srdcervúci plač malého dieťaťa.   

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=BJS-RJdJQiw

Londýnčanka Amy sa rozhodla nakúpiť si z domova a využiť pritom donáškovú službu. Očakávala, že jej to ako tehotnej žene s malým dieťaťom výrazne uľahčí život. Ani náhodou však nečakala, aký prístup zažije.

Vodič, ktorý priviezol jej mesačný nákup, sa ukázal v tom najhoršom svetle. Všetok tovar vyložil v suteréne budovy a odmietol ďalej s ním Amy pomôcť. Nenechal jej dokonca ani tašky, do ktorých by nákup mohla zabaliť s obhajobou, že viac nemali. Šokovaná žena si jeho správanie natočila.

">http://

Ako je zrejmé z videa, bezohľadého šoféra neobmäkčili ani prosby zúfalej mamičky, ani plač jej malého synčeka. Tehotná žena si tak musela všetok nákup vyniesť schodmi na 2. poschodie sama.

Amy sa s nepríjemnou príhodou posťažovala aj na sociálnej sieti: "Toto by sa nemalo stať nikomu - ľuďom so zlým zdravím, osamelým a starším, postihnutým, tehotným! Volá sa to predsa donáška do domu,” vyjadrila svoje rozhorčenie na Facebooku. Incident vyvolal medzi ľuďmi okamžite vlnu kritiky.

Za šoféra sa ospravedlnili 

Na internetovej stránke firmy, pre ktorú šofér pracuje, je uvedené vyhlásenie, podľa ktorého je ich záväzkom doručiť tovar až ku dverám zákazníka. Na druhú stranu šofér údajne nie je povinný tak urobiť, pokiaľ sa necíti bezpečne pri vstupe do budovy, či použití schodov vedúcich k  bytu.

Spoločnosť k udalosti vydala ospravedlňujúce stanovisko. “Vždy sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť skvelú službu, avšak pri tejto príležitosti sme jasne pochybili a je nám to naozaj ľúto. Je to v rozpore s našou predajnou politikou,” píše sa vo vyjadrení firmy s tým, že s Amy ostávajú v kontakte, aby vzniknutú situáciu napravili.

Foto: Facebok/Amy Natasha Botten, https://www.youtube.com/watch?v=BJS-RJdJQiw

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Stanicu metra rozozvučal nádherný operný spev. Anjelský hlas patril bezdomovkyni

Narodeninové prekvapenie za 100 bodov: Na objednanej torte mala byť Moana, prišla marihuana

Žena vojaka ostala na pôrod dvojičiek celkom sama. Jej manžel na misii ju prekvapil tým najkrajším spôsobom

Mamička dokazuje, že tehotenstvo nie je choroba: Tanec s trojčatami v brušku

Inšpiratívne zábery žien, ktorých strata nadbytočných kilogramov zmenila na nepoznanie