Portál pre mamičky a ich detičky
-

Neuveriteľná premena: Otecko schudol desiatky kíl kvôli svojim deťom

subpage-img

Drastická zmena životného štýlu sa vyplatila! Jeremiah Peterson z Montany v USA sa rozhodol, že je načase niečo so sebou urobiť. K radikálnemu kroku ho nakopol nevinný výlet s jeho manželkou a tromi deťmi.

Keď sa Petersenovci vybrali na nenáročnú túru, hlava rodiny vážila vyše 130 kilogramov. Netrvalo dlho a Jeremiah zistil, že už nedokáže držať krok so svojimi ratolesťami. Uvedomil si, že nadišiel čas na zmenu a od toho dňa prevrátil celý svoj spôsob života naruby.

reklamatext1

Zaťatý otecko prestal piť alkohol a počas obedňajšej prestávky v práci si miesto vysedávania za stolom zvykol chodiť do posilňovne. Naordinoval si ketogénnu diétu a výsledky sa čoskoro dostavili. V priebehu 150 dní sa mu podarilo zhodiť vyše 40 kíl.

Vďaka zmene životného štýlu sa z Jeremiaha stal zdravší a sebavedomejší muž. Je živým dôkazom toho, že nikdy nie je príliš neskoro na to, aby človek na sebe zamakal.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

6 benefitov jogy na naše fyzické zdravie

Máte podozrenie, že ste už prekonali COVID-19? Odborník vysvetľuje, ako to ľahko skontrolovať

Stále viac tehotných žien si berie na pôrodnú sálu so sebou hrebeň. Dôvod je veľmi prekvapivý

Toto drobné ovocie je jedným z najsilnejších antioxidantov na svete. Je nesmierne užitočné, ak sa stretávate s problémami s kĺbmi alebo obličkami

Zmiešajte banány a škoricu, vypite 1 hodinu pred spaním a stane sa vám úžasná vec