Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Nevesta nemohla vynechať chorú babičku zo svojho svadobného dňa. V bielych šatách ju prekvapila v nemocnici

subpage-img

Predstavte si, že mesiace až roky strávite plánovaním dokonalej svadby, a potom, v deň D, nemá stáť po vašom boku jedna z najdôležitejších osôb vášho života.  Nevesta sa rozhodla, že nenechá osud, aby prekazil jej svadobný deň. Bez babičky, ktorá musela byť hospitalizovaná, by to predsa nebolo ono.

Nie každý deň vidíte nevestu v bielej róbe, ktorá sa náhli chodbami nemocnice. Nuž, na internete sa objavilo video, ktoré jednu takú situáciu zachytáva. Nevesta, jej družička a blízki rodinní príbuzní sa vyobliekaní v slávnostných šatách vybrali do zdravotného strediska, aby zo svadobného dňa nevyčlenili dôležitú osobu.  

 

Babička, hospitalizovaná v nemocnici, sa veľmi túžila zúčastniť svadby svojej vnučky, no zdravotný stav jej to nedovolil. Preto sa nevesta rozhodla milovanú starkú prekvapiť a zdieľať svoj deň spolu s ňou aj napriek všetkým prekážkam.

Reakcia nič netušiacej babičky dojíma. Sediac na nemocničnom lôžku, v obklopení prístrojov a hadičiek, sa jej s príchodom vnučky rozžiaria oči. „Ach môj bože!“ Hovorí. „Oh, zlatko! Vyzeráš tak nádherne!"

Po krásnom zvítaní dáva nevesta starej žene na ruku svadobnú stužku, ako symbol toho, že v najšťastnejší deň jej života bude s ňou, hoci nie fyzicky. Následne si urobia fotky na pamiatku a s prísľubom návštevy v nasledujúci deň sa nevesta s babičkou lúči.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Bláznivý hit týchto Vianoc: Nemáte priestor na stromček? Ozdobte bradu svojho partnera

Najsmutnejšia nevesta: Miesto svadobného sľubu prečítala pred oltárom dôkaz o nevere

100 rokov svadobných šiat v 3 minútach – Pozrite, ako sa menili nevesty od roku 1915

Doprajte si letné osvieženie aj v tehotenstve: Tie najlepšie drinky pre budúce mamičky

Malí Mexičania postavili psíkom z ulice prístrešky z odpadového materiálu