Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Novinový doručovateľ nemohol uveriť vlastným očiam: Uprostred cesty našiel ležať novorodenca

subpage-img

Na túto službu nikdy nezabudne! Aurelio Fuentes Jr. (21) pracuje ako doručovateľ novín v Kalifornii. Keď v pondelok nastupoval na šichtu, predpokladal, že to bude deň ako každý iný. Krátko po 4:30 ráno však zažil niečo, čo ním totálne otriaslo. Uprostred cesty ležalo len pár hodinové bábätko.

Mladý doručovateľ mal za sebou dve hodiny práce, keď zrazu spozoroval niečo nezvyčajné. “Na ceste vidím ležať jasne bielu vec. Hovorím si, je to zviera?” opisuje muž okamih, ktorý sa mu už navždy vryje do pamäti. Vzápätí si totiž uvedomil, že to, čo vidí, je dieťa

Len pár hodinové dievčatko ležalo na zemi naľahko oblečené. Mladý muž okamžite vedel, že musí konať a utekal novorodencovi na pomoc. Kým prišla sanitka, bezbranné bábätko utíšil a postaral sa oň. “Dieťaťu bola zima, ale, našťastie, bolo objavené dostatočne zavčasu, aby sa uzdravilo,” uviedla za políciu Tyson Pogueová.

Vyšetrovatelia sa snažia odhaliť, ako sa novorodenec vlastne objavil uprostred cesty. Jeden zo svedkov mal prísť s tvrdením,  že prišiel do kontaktu s rozrušenou matkou pred tým, ako opustila svoje dieťa. Zúfalá žena ho mala prosiť, aby si jej bábätko vzal. Hoci ešte nie je objasnené, čo presne sa v osudové momenty udialo, matka dieťaťa teraz čelí viacerým obvineniam.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Trendy v oblasti krásy: Toto sú tie najčudnejšie módne výstrelky z internetu

Rozkošné dievčatko sa odviazalo na pesničku od Beyoncé. Toto video si budete chcieť púšťať znova a znova

Mamička sa obávala dlhého letu s malým bábätkom. Pre 200 spolucestujúcich nachystala odzbrojujúce prekvapenie

Narodeninové prekvapenie za 100 bodov: Na objednanej torte mala byť Moana, prišla marihuana

Autistického chlapčeka chytil na palube lietadla stav úzkosti. Záchrana prišla od cudzej ženy