Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Novinový doručovateľ nemohol uveriť vlastným očiam: Uprostred cesty našiel ležať novorodenca

subpage-img

Na túto službu nikdy nezabudne! Aurelio Fuentes Jr. (21) pracuje ako doručovateľ novín v Kalifornii. Keď v pondelok nastupoval na šichtu, predpokladal, že to bude deň ako každý iný. Krátko po 4:30 ráno však zažil niečo, čo ním totálne otriaslo. Uprostred cesty ležalo len pár hodinové bábätko.

Mladý doručovateľ mal za sebou dve hodiny práce, keď zrazu spozoroval niečo nezvyčajné. “Na ceste vidím ležať jasne bielu vec. Hovorím si, je to zviera?” opisuje muž okamih, ktorý sa mu už navždy vryje do pamäti. Vzápätí si totiž uvedomil, že to, čo vidí, je dieťa

Len pár hodinové dievčatko ležalo na zemi naľahko oblečené. Mladý muž okamžite vedel, že musí konať a utekal novorodencovi na pomoc. Kým prišla sanitka, bezbranné bábätko utíšil a postaral sa oň. “Dieťaťu bola zima, ale, našťastie, bolo objavené dostatočne zavčasu, aby sa uzdravilo,” uviedla za políciu Tyson Pogueová.

Vyšetrovatelia sa snažia odhaliť, ako sa novorodenec vlastne objavil uprostred cesty. Jeden zo svedkov mal prísť s tvrdením,  že prišiel do kontaktu s rozrušenou matkou pred tým, ako opustila svoje dieťa. Zúfalá žena ho mala prosiť, aby si jej bábätko vzal. Hoci ešte nie je objasnené, čo presne sa v osudové momenty udialo, matka dieťaťa teraz čelí viacerým obvineniam.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Už čoskoro plánujú spustiť odvážny sci-fi projekt: Budú ženy rodiť vo vesmíre?

Zarastení muži sú magnetom na ženy. Dôkaz, že brada dokáže zmeniť chlapov na nepoznanie

Milá grafika o tom, ako vnímame rodičov. Obdiv strieda zlosť, no napokon ich aj tak milujeme

Včasná diagnóza môže zachrániť život. Ktoré varovné signály by ste nemali ignorovať?

Súrodenci, ktorí zažili II.svetovú vojnu, sa ocitli medzi absolventmi strednej školy: Na svoje diplomy čakali takmer 80 rokov