Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Nový bláznivý módny trend z Ruska: Nechty vám vyzdobia prameňmi vlasov

subpage-img

Snaha zaujať opäť raz prekračuje všetky hranice. V ruskom kozmetickom salóne Nail Sunny sú známi svojimi originálnymi kreáciami, no tentoraz zašli ešte ďalej ako zvyčajne. Nový bláznivý nechtový dizajn vás dostane do kolien. No čo poviete, išli by ste do toho?

Chlpaté nechty tu ešte neboli. Moskovský salón krásy uverejnil video, ktoré zobrazuje postup, akým nový módny výstrelok vytvoriť.

">http://

V záberoch vidno, ako sú nechty najprv nalakované na čierno, a následne sú na ne prilepené pomerne dlhé trsy vlasov. Nechtový dizajnér potom vezme malú kefku, aby svoje dielo doviedol do dokonalosti prečesaním.

Video spoločnosti, ktorá má takmer 10 miliónov stúpencov na Instagrame, sa okamžite stalo virálnym. Len za prvých 24 hodín získalo viac ako 189 000 zhliadnutí. Nie každého však nová móda nadchla. “To je nechutné. Ako by sa s takýmito nechtami jedlo?” vyjadril svoje zmiešané pocity jeden z komentujúcich. Iní sa nad videom iba pousmiali, ďalším prišlo ako výborná inšpirácia pre Halloween, ktorý je už za dverami.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Dievča bolo šikanované pre nadváhu. Dnes svojou postavou modelky inšpiruje tisíce tínedžeriek

6 krokov, ako efektívne upratať detskú izbu

Jedinečné puto: Vedci prízvukujú dôležitosť vzťahu medzi otcom a dcérou

Osudová zhoda náhod: Sestry porodili svoje bábätká v rovnaký deň

Prádlo vyvinuté špeciálne pre oteckov: Počuli ste už o boxerkách, ktoré chránia mužskú pýchu pred deťmi?