Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Nový kúsok z dielne návrhárov vyráža dych: Obliekli by ste si nohavičky z džínsoviny?

subpage-img

Zabudnite na pohodlné bavlnené nohavičky, aj na sexi tangáče. Do boja o najobľúbenejší druh spodnej bielizne sa aktuálne snaží zapojiť rifľovina. Ale pozor, džínsové nohavičky nie sú žiadny lacný špás.

Zvláštne módne kúsky tu vždy boli a ako sa zdá, studnica nekonvenčných nápadov je nevyčerpateľná. Či sa nám výrobky páčia, alebo nás dvíhajú zo stoličky, značky sú si dobre vedomé toho, že produkcia divných výrobkov je skvelý spôsob, ako získať pozornosť. Minimálne za bizarnú by sme mohli označiť novinku z dielne luxusnej francúzskej spoločnosti Y/Project.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SSENSE (@ssense) on

Spodná bielizeň, ktorá niektorým kritikom pripomína skôr plienku z rifloviny, je navrhnutá tak, aby ju dámy mohli nosiť nad aj pod oblečením. Nohavičky sú súčasťou značkovej kolekcie zvanej Denim Five Ways. Tá okrem prádielka zahŕňa bielené a patchworkové texasky, bundu a sukňu vyskladanú z džínsoviny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Y/PROJECT (@yproject_official) on

Či sa stanú nohavičky hitom tohtoročnej letnej sezóny, je zatiaľ nejasné. Ako všetko, vymykajúce sa štandardu, si aj táto osobitá spodná bielizeň našla svojich zástancov i odporcov. Zásadnou otázkou znie, aký komfort môže denim prádielko poskytnúť jeho nositeľke, obzvlášť v blížiacich sa horúčavách. Spoločnosť Y/Project si však stojí za maximálnou pohodlnosťou výrobku.

Ak vás nohavičky zaujali a vy už horíte nedočkavosťou vyskúšať najnovší trend, pripravte si peňaženku. Za extravagantný kúsok odevu zacvakáte približne 280 eur. Značka Y/Project prádielko z džínsoviny ponúka prostredníctvom prestížneho internetového predajcu SSENSE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Y/PROJECT (@yproject_official) on

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Ako získať trvalý alebo prechodný pobyt, ak nevlastníte žiadnu nehnuteľnosť

Extrémne páry: Výber tých najbizarnejších vzťahov o akých ste kedy počuli

Superoteckovia v akcii: Toto všetko muži podstupujú pre svoje ratolesti

Nesebecké dievčatko vyzbieralo vyše 650 veľkonočných vajíčok pre deti v nemocniciach

No možno sa na ne hnevať? Vylomeniny detí, ktoré vás rozosmejú