Portál pre mamičky a ich detičky
-

Originálny spôsob, ako upozorniť na svoje narodeniny: Dnes mám 336 mesiacov!

subpage-img

Veselé fotenie. Všetci poznáme prvé rozkošné zábery bábätiek, zabalených len do jemnej látky alebo plienočky. Kamarátky z Južnej Karolíny podobné obrázky inšpirovali pri vlastnej tvorbe. Výsledok je viac ako úsmevný.

Po tom, ako Nicole Ham prišla za fotografkou Stephanie Smith s bláznivým nápadom, sa kamarátky z vysokej školy pustili do kreatívnej tvorby. Dospelá žena sa zavinula do ružovej deky ako batoľa a s obrovskou mašľou na čele si ľahla do prostriedku špeciálne pripraveného venca.

reklamatext1

Súčasťou fotografie, nápadne pripomínajúcej tie novorodenecké, je aj tabuľka s popisom. Tá hovorí: “336 mesiacov. Miluje: Šampanské, Nenávidí: Randenie v roku 2018 - Do toho Tigre!

Dvojica sa pri fotení dobre zabavila, čo je vidno aj na výsledku. “Nemohli sme udržať vážnu tvár,” povedala Stephanie pre Fox 13 s tým, že už spoločne s Nicole vymýšľajú, do akého zábavného projektu by sa pustili nabudúce. Na internete ich originálny záber zožal obrovský úspech.

foto: fox13news.com, Southern Stitched Photography

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Najväčšie epidémie ľudstva pochádzajú od zvierat, najsmrteľnejší je vírus Nipah

Koľko čiar máte na zápästí? Ak ich máte 3 alebo 4, mali by ste o sebe vedieť isté veci

Tento liek ohromil aj doktorov. Chráni pred infarktom, znižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje imunitný systém

Zaľúbenci z historických fotografií: V čom bola láska v minulosti iná ako dnes?

Vizážistka dovolila svojej 5 ročnej dcére nalíčiť sa - Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať, no reakcia mamičky vás prekvapí