Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Osudová zhoda náhod: Sestry porodili svoje bábätká v rovnaký deň

subpage-img

Toľko náhod pokope sa len tak nevidí. Sestry Becky Prentice (25) a Sophie Fuller (22) skončili na rovnakom nemocničnom oddelení po tom, ako priviedli na svet svoje bábätká len so 4-hodinovým rozdielom. Obidve pritom rodili týždeň po totožne lekármi stanovenom termíne.

Tehotenstvá sestier Becky a Sophie mali neuveriteľne podobný priebeh od prvého momentu. Všetko to začalo svadbou ich priateľa, po ktorej mali obidve mladé ženy prísť do druhého stavu. Následne lekári stanovili dátum ich pôrodu na rovnaký deň. Ten sa napokon posunul, a to v oboch prípadoch úplne totožne, o 7 dní.

Kým Sophie priviedla na svet synčeka s menom Arlo cisárskym rezom, jej staršia sestra Becky porodila prirodzenou cestou dievčatko Oliviu len o štyri hodiny neskôr. "Držanie našich detí spoločne na oddelení bolo naozaj zvláštnym momentom,” vyjadrila sa jedna zo sestier.

Dievčatá vnímajú svoj príbeh ako niečo krásne a výnimočné. "Prešli sme tým všetkým spoločne, je to pre nás veľmi špeciálne," uviedli sestry s tým, že cítia, že to tak jednoducho malo byť.

Foto: Phil Harris/Daily Mirros, mirror.co.uk

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nová reklamná kampaň s jasným odkazom: Ženské telo je po pôrode krásne aj bez retuše

Výtvory ukrajinskej umelkyne nemôžete nemilovať: Z plsti vyrába to najrozkošnejšie jedlo

Ako správne uskladniť ovocie a zeleninu? Vďaka týmto super trikom ostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé

Kúpeľom sestrička bábätko zázračne upokojila. Pozrite si video.

Odvážne sestry sa dali ostrihať dohola, aby povzbudili mamičku v boji proti rakovine