Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Osudová zhoda náhod: Sestry porodili svoje bábätká v rovnaký deň

subpage-img

Toľko náhod pokope sa len tak nevidí. Sestry Becky Prentice (25) a Sophie Fuller (22) skončili na rovnakom nemocničnom oddelení po tom, ako priviedli na svet svoje bábätká len so 4-hodinovým rozdielom. Obidve pritom rodili týždeň po totožne lekármi stanovenom termíne.

Tehotenstvá sestier Becky a Sophie mali neuveriteľne podobný priebeh od prvého momentu. Všetko to začalo svadbou ich priateľa, po ktorej mali obidve mladé ženy prísť do druhého stavu. Následne lekári stanovili dátum ich pôrodu na rovnaký deň. Ten sa napokon posunul, a to v oboch prípadoch úplne totožne, o 7 dní.

Kým Sophie priviedla na svet synčeka s menom Arlo cisárskym rezom, jej staršia sestra Becky porodila prirodzenou cestou dievčatko Oliviu len o štyri hodiny neskôr. "Držanie našich detí spoločne na oddelení bolo naozaj zvláštnym momentom,” vyjadrila sa jedna zo sestier.

Dievčatá vnímajú svoj príbeh ako niečo krásne a výnimočné. "Prešli sme tým všetkým spoločne, je to pre nás veľmi špeciálne," uviedli sestry s tým, že cítia, že to tak jednoducho malo byť.

Foto: Phil Harris/Daily Mirros, mirror.co.uk

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Dievčatko pritancovalo k neznámemu klaviristovi a predviedlo rozkošné vystúpenie

Walt Disney a jeho rozprávkový svet: Výrazy týchto postavičiek dokonale vystihujú, aké je to byť tehotná

Ženy odhalili svoje telá po pôrode, aby ukázali ich jedinečnú krásu a silu

Statočná žena zverejnila fotky synčeka, o ktorého prišla v 14. týždni tehotenstva, v snahe zachrániť ďalšie nenarodené bábätká

Mamička našla spôsob, ako obalamutiť svoje bábätko: Aj takto sa dá najesť v pokoji