Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Otec chcel urobiť radosť dieťaťu, odkázanému na vozíček: Postihnutej dcérke postavil špeciálne iglu

subpage-img

Čo by nespravil milujúci rodič pre svoje ratolesti? Gregg Eichhorn z Cincinnati túžil potešiť jedno zo svojich deviatich adoptívnych detí. Pre vozičkárku Zaharu postavil iglu, ktorým napokon vyčaril úsmev na tvárach všetkých svojich potomkov.  

reklamatext1

Gregg Eichhorn vychováva s manželkou 9 ratolestí, ktoré si spoločne adoptovali. Detičky si osvojili aj napriek tomu, že každé z nich má špeciálne potreby. “Zdá sa, že pre takéto deti je najťažšie nájsť domovy,” vysvetlil Gregg dôvody ich rozhodnutia.

Snehová mega stavba

Aj napriek náročnejším podmienkam výchovy dvojica svojich zverencov miluje nadovšetko, a svoju lásku im dokazujú každý deň. Inšpiratívny otecko vzbudil záujem verejnosti po tom, ako svojej 19-ročnej dcére postavil iglu. A nie len tak hocijaké! Zahara môže doň vojsť aj s invalidným vozíčkom, na ktorý je odkázaná.

Hoci dievča, adoptované z africkej Ugandy, nerozpráva, po zhliadnutí mega snehovej stavby bolo z nej cítiť ohromnú radosť. “Jej tvár svietila - bola veľmi vzrušená,” povedal Eichhorn a dodal:  “Myslím, že sa cítila ako filmová hviezda.”

Snehová pevnosť napokon vyčarila úsmev nielen Zahare, ale aj jej súrodencom. V skutočnosti otecko spravil radosť všetkým deviatim deťom, ktoré si spoločne užili v iglu množstvo zábavy.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Mamička kreslí vtipné ilustrácie o tom, akú bolesť dokáže spôsobiť iba 2-ročné dieťa

Trápia Vás strie? Vďaka tomuto jednoduchému triku sa ich zbavíte raz a navždy!

Vnučku zbadal až v nemocnici a uvedomil si, že mu dcéra klamala

Psychológ prezradil, aké fotografie na sociálnych sieťach publikujú ľudia s nízkym sebavedomým

Aby vás nehoda na lyžiach finančne nezruinovala. Kedy platíte záchranárov z vlastného?