Portál pre mamičky a ich detičky
- Michaela D.

Otec oslavoval narodeniny so 6 dcérkami. Reakcia jednej z nich na sfúknutie sviečok baví internet

subpage-img

Zorganizovať perfektnú oslavu dokáže poriadne zabrať. Obzvlášť, ak vychovávate šesť dievčatiek, z ktorých väčšinu tvoria pätorčatá. Svoje o tom vie rodina, ktorej video sa šíri internetom. Sfúknutie sviečok na torte vyvolalo u jednej zo sestričiek reakciu, ktorá baví svet.

Malé deti milujú svetielka, a tak akýkoľvek koláč s horiacimi sviečkami dokáže v nich vyvolať veľké vzrušenie. Vôbec pri tom nezáleží na tom, či je pre ne, alebo nie. Aj tváre rozkošných pätorčiat z videa sú plné nadšenia a očakávania, keď sa priamo pred ich očami objaví torta pre oslávenca.

Kým najstaršie dievčatko má jasno v tom, čo sa deje, pätica jej sestričiek ešte netuší, čo ich čaká. Po odspievaní piesne pre ocka k narodeninám nasleduje sfúknutie sviečok na torte. Malé princezné dychtivo sledujú čo sa to práve odohráva, avšak jednu z nich situácia situáciu rozruší viac, ako by ktokoľvek predpokladal. 

Jedinečný moment zachytila na video mamička. Rodina tak bude mať výnimočnú spomienku na ockovu prvú oslavu narodenín so všetkymi šiestimi dcérami. 

Foto: youtube.com

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Pätica najlepších kamarátiek vyrastá spolu od narodenia. Takto sa spolu tešia zo života už 3. rok

Odchod z práce po 35 rokoch: S obľúbeným poštárom sa prišlo rozlúčiť viac ako 300 susedov

Ako vybrať správnu veľkosť pri rôznych typoch topánok

Iba 14-ročný chlapec rozbehol biznis s koláčikmi. Zarobené peniaze minul na dar pre svoju rodinu

Tieto veci sú oveľa špinavšie ako náš záchod. Vedeli ste o nich?