Portál pre mamičky a ich detičky
- Veronika Rajnicova

Otec vyrába pre syna desiatové vrecúška. Sú umením a terapiou zároveň

subpage-img

Dominick Cabalo z Glendale v Californii si lámal hlavu nad tým, ako by pomohol plachému synovi. Prišiel s nápadom, vďaka ktorému dokázal Nicolas prelomiť ľady - maľoval na jeho desiatové vrecúška.

Podľa Bored Panda nakreslil Cabalo už približne 550 desiatových výtvorov, od superhrdinov, cez zvieratká, až po animované postavičky a ikony popkultúry.

 

A post shared by DomNX - Artist (@domnx_art) on

“Rozprúdilo to konverzáciu,” potvrdzuje syn umelca. “Keď to bol film, bavili sme sa o obľúbených scénach. Zrazu so mnou hovorili aj ľudia, s ktorými so dovtedy nehovoril.” Zakaždým, keď sa vrátil domov, porozprával otcovi Dominickovi o reakciách na jeho najnovšie dielo.

Až pokiaľ ho to neomrzí

Nicolas je už na strednej škole, na originálne vrecúška však nezanevrel, práve naopak. Otec niekedy vyrobí sériu pre celý jeho futbalový tím.

 

A post shared by DomNX - Artist (@domnx_art) on

Kreatívny experiment sa premenil na tradíciu. Umelec v nej plánuje pokračovať, až kým ho syn nepoprosí, aby prestal. Dominick Cabalo kreslí, odkedy sa naučil držať v ruke ceruzku. K tvoreniu chce priviesť aj Nicolasa, ten navštevuje rôzne kurzy a dúfa, že raz bude kráčať v otcových šľapajách.

Maľba  jedného vrecúška trvá podľa PopSugar len jednu hodinu, keďže Dominick vie, že po zjedení desiaty končia rýchlo v koši. Aj my by sme chceli za šesťdesiat minúť “zbúchať” niečo takéto.

 

A post shared by DomNX - Artist (@domnx_art) on

 

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Prvorodení majú vyššie IQ a jedináčikovia sklon k egoizmu. Ovplyvňuje poradie pri narodení a počet súrodencov našu povahu?

Jednoduchý recept na muffíny

12 krásnych účesov, ktoré zvládnete svojej dcérke spraviť aj vy

Najkrajší pár na svete ukázal verejnosti synčeka. Modelka a futbalista majú byť na čo pyšní

Vizážistka dovolila svojej 5 ročnej dcére nalíčiť sa - Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať, no reakcia mamičky vás prekvapí