Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Oznámenie k ďalším spoplatneným stránkam

Oznámenie k ďalším spoplatneným stránkam sale4u.sk, (sale4u.cz) a hraj-to.sk

Upozorňujeme spotrebiteľov na ďalšie spoplatnené stránky. Pred ich použitím si pozorne prečítajte Všeobecné obchodné a užívateľské podmienky, všeobecné užívateľské informácie (ďalej VOP).

Stránky sú Vám k dispozícii iba ak vyjadríte súhlas s VOP, pričom súhlasom pristupujete k užívateľskej zmluve so spoločnosťou ONLINE INVESTMENT GROUP Ltd.. Ak nesúhlasíte s uvedenými podmienkami, vo vlastnom záujme nenavštevujte tieto internetové stránky a ani ich nepoužívajte.

Spotrebiteľov taktiež upozorňujeme na neuvážené poskytovanie osobných údajov!

Cena za poskytnutie služieb na internetových stránkach je viazaná na určitú dobu a je spoplatnená poplatkom za každý kalendárny mesiac trvania užívateľskej zmluvy, ako aj aktivačným poplatkom za registráciu do databázy.

Prevádzkovateľ začína s poskytovaním služby spotrebiteľovi okamihom doručenia e-mailu potvrdzujúceho registráciu, na dobu 24 kalendárnych mesiacov, preto spotrebiteľ nemôže využiť právo odstúpiť od zmluvy (§ 10 ods. 4 písm. a), § 12 ods. 5 písm. a) zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji v znení neskorších právnych predpisov).

Zdroj: SOI, www.soi.sk

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Informácia o prítomnosti úlomkov skla v dojčenskom nápoji Hamánek® s príchuťou čučoriedok a brusníc, od ukončeného 4. mesiaca

Nebezpečný výrobok - Sada plastových hrkálok Baby Love Play Set

Stiahnutie z trhu Detských jedálenských stoličiek Healthy Care

Nebezpečný výrobok - Nočné svietidlo do sieťových zásuviek RUM LUX, s. r. o., DY-XYD4B 01

Nebezpečný výrobok - sklenený pohár s dekoráciou motýľov