Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Oznámenie k spoplatnenej stránke knihovna.sk

Upozorňujeme spotrebiteľov na spoplatnenú stránku knihovna.sk. Pred jej použitím si pozorne prečítajte Všeobecné obchodné a užívateľské podmienky, všeobecné užívateľské informácie (ďalej VOP).

Obsah stránky je k dispozícii iba ak vyjadríte súhlas s VOP, pričom súhlasom pristupujete k užívateľskej zmluve so spoločnosťou ONLINE INVESTMENT GROUP Ltd.. Ak nesúhlasíte s uvedenými podmienkami, vo vlastnom záujme nenavštevujte túto internetovú stránku a ani ju nepoužívajte.

Spotrebiteľov taktiež upozorňujeme nato, aby na internete neuvážene neposkytovali svoje osobné údaje!

Cena za poskytnutie služieb na internetovej stránke je viazaná na určitú dobu a je spoplatnená poplatkom za každý kalendárny mesiac trvania užívateľskej zmluvy, ako aj aktivačným poplatkom za registráciu do databázy.

Prevádzkovateľ začína s poskytovaním služby spotrebiteľovi okamihom doručenia e-mailu potvrdzujúceho registráciu, na dobu 24 kalendárnych mesiacov, preto spotrebiteľ nemôže využiť právo odstúpiť od zmluvy (§ 10 ods. 4 písm. a), § 12 ods. 5 písm. a) zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji v znení neskorších právnych predpisov).

Zdroj: SOI, www.soi.sk

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Nebezpečný výrobok - Nočné svietidlo do sieťových zásuviek RUM LUX, s. r. o., DY-XYD4B 01

Nebezpečný výrobok - Fixačná základňa pre detskú autosedačku

Nebezpečný výrobok - nočné svietidlo do sieťových zásuviek Ante

Nebezpečný výrobok - Penové puzzle na podlahu EVA PUZZLE MATS, YX-10-6

TRIFED sirup 100 ml