Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Pes celú dobu čuchal nos ženy. Keď išla k lekárovi, začula strašnú diagnózu

subpage-img

Pes mnohokrát zachránil človeku život. Štvornohý priateľ navyše môže zachrániť nielen pred zlými predátormi, ale jednoducho tým, že prejaví známky pozornosti, čím nám dá najavo, že niečo nie je v poriadku. Tieto zvieratá majú určitý zmysel, vďaka ktorému vycítia, že sa deje niečo zlé. Ženu zachránil jej pes práve preto, že jej zrazu začal čuchať k nosu, dával jej znamenie, že niečo nie je v poriadku. Lorraine Gauthier, obyvateľka amerického štátu New York, sa dlhodobo angažuje vo vznešenej veci, záchrane psov pred hladom a strašnou smrťou.

Vďaka jej pomoci sa podarilo zachrániť niekoľko desiatok týchto zvierat. A teraz ju zachránil jeden z preživších. Pes menom Victoria má fenomenálny čuch. Akonáhle Lorraine uvidela Victoriu, vytvorilo sa medzi nimi zvláštne puto. Keď objavila sučka na ženskom nose malý pupienok, neustále k nemu čuchala. Ale žene to bolo najskôr jedno. Uplynuli však dni a pupienok nezmizol. Victoria ho stále oňuchávala.

Zdalo sa, že chce svojimi činmi niečo povedať alebo oznámiť. Potom sa Američanka pre istotu rozhodla ísť k lekárovi a skontrolovať pupienok. Ukázalo sa, že to vôbec nie je akné. Toto je rakovina kože. Žena ale dorazila včas, keď bola rakovina ešte v plienkach. Stále bolo relatívne ľahké sa uzdraviť. Lorraine podstúpila operáciu a odstránili jej nádor. Na pamiatku jej na nose zostala jazva, ale najdôležitejšie je, že bola uzdravená.Teraz je Američanka úplne zdravá. A to všetko vďaka svojmu miláčikovi. Keby Victoria nebola tak opatrná, mohlo pre ženu všetko skončiť oveľa tragickejšie. Žena predpokladá, že jednou z príčin rakoviny bolo, že veľmi rada navštevovala solária. Ich nadmerná návšteva bohužiaľ veľmi škodí zdraviu. Odvtedy prestala navštevovať toto miesto a radí všetkým ostatným, aby urobili to isté. A ak sa naozaj chcete pochváliť krásnym opálením v chladnom počasí, Američanka odporúča použiť špeciálny krém.

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Prečo ženy odmietajú sex so svojimi partnermi? Poznáme odpoveď

Varovanie! Tu je desivá pravda o očkovaní detí

Ak máte menštruáciu, treba vedieť toto

Opustené trojčatá získali nový domov. Boli adoptované do jednej rodiny

Rozchádzate sa s partnerom? Týmito nepríjemnými prejavmi vaše telo reaguje na rozchod